בכל זאת זה דרבי

המלצת WINNER לבונדסליגה: באיירן מינכן תארח את נירנברג ואלמוג כהן לדרבי של הבאוורים, אותו האורחת לא ניצחה כבר 20 שנה. פיליפ לאם מבאיירן אמר: "המשחק הכי חשוב לאוהדים שלנו"

שבת 29 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

 באיירן מינכן תארח את נירנברג ושחקנה שאיבד העונה את מקומו בהרכב, הקשר השראלי אלמוג כהן במסגרת המחזור ה.-11 בליגת הבונדסליגה הגרמנית. באיירן במקום הראשון בבונדסליגה עם 22 נקודות ואילו נירנברג עם 12. יחס השערים של באיירן הוא פלוס 23 - 3:26, ואילו של נירנברג עומד על מינוס שני שערים - 14:12.

המשחק הזה הוא הדרבי של הבאוורים ונירנברג לא ניצחה בו 20 שנה. האורחת היום השיגה רק שלוש נקודות מחמשת משחקיה האחרונים, אבל דיטר הקינג מאמן הקבוצה הכריז: ״המטרה שלנו היא לנצח במשחק ואני מאמין שנעשה את זה״.

קפטן באיירן פיליפ לאם אמר: ״אני הבווארי היחיד בקבוצה וחוץ ממני אין אף אחד שמבין שזה דרבי, אבל לאוהדים שלנו זה המשחק הכי חשוב. אנחנו באים במלוא הרצינות בכל משחק ובטח במשחק כזה״. באיירן עדיין מובילה את הטבלה בשלוש נקודות למרות ההפסד 1-2 להאנובר בשבוע שעבר.

באיירן אחרי ניצחון 6-1 על אינגלוסטדט בגביע באמצע השבוע בו ניתנה מנוחה לשחקני ההרכב הראשון ולקרדיט זכו שחקני הספסל. את משחק הגביע שלה באמצע השבוע נירנברג ניצחה 2:1 באוהה, אבל באליאנז ארנה אין לה סיכוי.

משחק 92: באיירן מינכן - נירנברג. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק