לא ציפינו למשחק קצוות

המלצת WINNER לליגה האיטלקית: יובנטוס שכבר מצאה את עצמה בשנים האחרונות בליגת המשנה מוליכה את הטבלה, אינטר שגרפה אליפויות מרחק 2 נקודות מהקו האדום. אז איך זה יסתיים הערב במילאנו?

שבת 29 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
זה עדיין לא נתפס, אבל אנחנו כבר אחרי 8 מחזורים באיטליה ואינטר עדיין צמודה אל הקו האדום. הנראזורי במקום ה-16 עם 8 נקודות בלבד, מרחק 2 נקודות מנובארה שבמקום ה-18, שם מתחיל הקו האדום. 

מי שדווקא חזרה לענייני הצמרת העונה היא יובנטוס, שערכה סע רכש מרשים הקיץ ובתוספת מאמן חדש ושחקנים שהתחברו עוד בעונה שעברה - הבאינקונרי מוצאים את עצמם נכון לעכשיו במקום הראשון בטבלה עם 16 נקודות, נקודה יותר מלאציו ואודינזה.

מאמן אינטר קלאודיו ראניירי מארח את הקבוצה בה עבד שנתיים עד שפוטר ב-2009.
לאינטר רק שני ניצחונות השנה בליגה האיטלקית וראניירי אמר על כך: ״במצבנו, מה שאנחנו צריכים זה רק לחשוב איך אנחנו משיגים שלוש נקודות. הראש שלי בכלל לא מתעסק בדברים שהיו מזמן ביובנטוס״.

אל המשחק הערב אינטר מגיעה אחרי תיקו 1-1 באטלנטה באמצע השבוע, לאחר שאיבדה יתרון מרגלוי של ווסלי שניידר. .יובה עדיין לא הפסידה העונה, וביום רביעי היא ניצחה 
2-1 את פיורנטינה. היתרון של הקבוצה הוא בכך שאינה משחקת בזירה האירופית ויש לה ראש פנוי לליגה.

אינטר תשחק ללא שוערה הברזילאי ז׳וליו סזאר, ביובנטוס לא צפויים חיסורים משמעותיים. בסיכומו של דבר, אנו צופים חלוקת נקודות - אינטר לא מספיק חזקה ולא נראית כמי ששייכת לחבורת הצמרת, מהצד השני גם יובנטוס למרות הפסגה כבר עם 4 תוצאות תיקו העונה והיא תסתפק בלא להפסיד במילאנו.

משחק 222: אינטר - יובנטוס. ההימור: X  

צילום: Gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק