סולט לייק נגד הבצורת

המלצת WINNER לליגת ה-MLS: הפלייאוף בארה"ב מתחיל וזה בדיוק הזמן עבור סולט לייק לחזור למסלול הניצחונות אחרי למעלה מחודש. סיאטל לא מתכוונת לעשות לה חיים קלים

שבת 29 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
ריאל סולט לייק וסיאטל סאונדרס ייפגשו הלילה במסגרת הפלייאוף של ליגת ה-MLS. ריאל סולט לייק וסיאטל נפגשו שש פעמים בעבר בליגה, כל אחת ניצחה שני משחקים ועוד שני משחקים הסתיימו ללא הכרעה. גם העונה כל אחת מהן ניצחה פעם אחת במשחקים ביניהן ושני משחקים נגמרו בתיקו. הפעם האחרונה שהשתיים נפגשו נערכה ב-28 במאי, במשחק  שהסתיים בתוצאה 2-1 לסולט לייק במגרשה של סיאטל.

נלסון גונזלז ייעדר בסולט לייק ומאורו רוזאלס יעדר בסיאטל - שזה משמעותי ביותר מבחינת האורחים ששוברים את הראש מה לעשות נוכח החיסרון.

סולט לייק הגיעה לפלייאוף אחרי שלא ניצחה מאז ה-21 בספטמבר - אז היא גברה 3-1 על ניו יורק. שחקן הקבוצה כריס ווינגר אמר: ״יותר מדי זמן לא ניצחנו, הזמן הכי טוב לצאת מהבצורת זה עכשיו בפלייאוף״. אלא שששת המשחקים ללא ניצחון של סולט לייק הגיעו אחרי חמישה ניצחונות רצופים שלה, שכללו ניצחון 2-1 על סיאטל בחוץ.

נקודת המפתח אצל סולט לייק תהיה שיתוף הפעולה בין קיילי בקהאם לחבייר מוראלס בקישור, שלא שיחקו יחד בתקופה האחרונה.

מאז אמצע יוני לא עברו שני משחקים רצופים בלי שסיאטל ניצחה אחד. קייסי קלר שוער הקבוצה אמר: ״הכול מתחיל עכשיו מחדש. לא משנה מה היה עד עכשיו. עכשיו זה המאני טיים ואנחנו מגיעים אליו מוכנים״.

בארבעת משחקי הפלייאוף בהן השתתפה אי פעם סיאטל הבקיעה רק שער אחד - בהפסד 2-1 בשנה שעברה ללוס אנג׳לס מרגליי סטיב זקאוני.

התחזית שלנו, למרות התקופה הרעה, היא שאת שלב הפלייאוף תפתח סולט לייק ברגל ימין ובמגרשה הביתי תרשום ניצחון בכורה אחרי למעלה מחודש.

משחק 244: ריאל סולט לייק - סיאטל סאונדרס. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק