הכל או כלום

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: בוטאפוגו בשבועיים האחרונים בירידה עצומה ביכולתה והמקום הראשון ברח לה כבר למרחק של 5 נקודות. קרוזירו רחוקה רק 2 נקודות מהקו האדום והיא נאבקת על חייה

שבת 29 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
בוטאפוגו במקום השלישי בליגה הברזילאית ואילו קרויזרו שבמקום ה-15 והמאכזב מאוד ייפגשו הערב, כשמעבר לאכזבה - האורחת הערב נמצאת בסכנת ירידה ממשית נוכח מרחק 2 נקודות בלבד מהקו האדום.

המגן הימני של בוטאפוגו, לוקאס, מורחק מהמשחק וכך גם מרסלו סנטוס. בקרויזרו יחזרו לשחק וולינגטון פאולישטה, אברטון וצ׳ארלס.

בוטאפוגו שרצה לאליפות הפסידה את שני משחקיה האחרונים, שניהם בחוץ - 2-0 לסנטוס ו-3-2 מול אבאי. הקבוצה ספגה חמישה שערים בשני המשחקים האלה. באמצע השבוע נפרדה בוטאפוגו מהקופה סוד אמריקה אחרי שהובסה על ידי סנטה פה הקולומביאנית 4-1. למרות רצף ההפסדים, הקבוצה עדיין במקום השלישי והיא במרחק 5 נקודות ממוליכת הטבלה, ואסקו דה גמא.

קרויזרו אחרי ניצחון 3-2 על אתלטיקו גויאניינסה, ניצחון ראשון שלה מאז המחזור ה-19. ב-11 המחזורים שלא ניצחו הם הפסידו שבע פעמים. הקבוצה הבקיעה במשחקים הללו 8 שערים וספגה 19. הניצחון האחרון העלה את קרויזרו מעל הקו האדום אבל השאיר אותה קרוב לשם. שחקנה אנסלמו רמון הבקיע שלושה שערים בארבעת המשחקים האחרונים.

בוטאפוגו כאמור ספגה חמישה שערים בשני המחזורים האחרונים, אבל חלוץ הקבוצה, מיודעינו סבסטיאן "לוקו" אבראו בפורמה טובה עם שלושה שערים בארבעה משחקים. ההערכה שהמשחק יגמר בתיקו רב שערים.

להימור שלנו על 90 דקות ללא הכרעה ניתן לצרף את העובדה כי בוטאפוגו לא ניצחה את קרויזרו בבית מאז 2008, שני המשחקים האחרונים בין הקבוצות באיצטדיונה של בוטאפוגו נגמרו בתיקו. 

משחק 230: בוטאפוגו - קרוזיירו. ההימור: X

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק