יריבות קשה במרכז הטבלה

המלצת WINNER לליגה הארגנטינאית: אינדפנדיינטה חייבת את הנקודות כדי לברוח מהתחתית, למרות שהיא מדורגת במקום ה-13 בליגה. ארסנאל תגיע כדי להרוס ליריבה מושבעת

שבת 29 אוקטובר 2011
אינדפנדיינטה במקום ה-13 בליגה הארגנטינאית וארסאנל במקום ה-11 ייפגשו הלילה, כשרק  2 נקודות מפרידות בין קבוצות מרכז הטבלה בעונת האפרטורה 2011.

בלם אינדפנדיינטה, חוליאן ואסקז לא ישחק בגלל פציעה, אחרי שבשבוע שעבר הוא שיחק בהפסד לבאנפילד 3-0 למרות שבאותו יום הוא עשה תאונה עם מכוניתו. בארסנאל ג׳וליאנו בורדיסו ואיוון מרקון חוזרים מהשעיה, כאשר ג׳ורג׳ אורטיץ בספק למשחק.

ג׳וליו קומפורדה, נשיא אינדפנדיינטה, מתח ביקורת נוקבת על הקבוצה בעקבות התבוסה המבישה 0-3 לבאנפילד החלשה. הקבוצה שמחזיקה בתואר זוכת הקופה סוד אמריקה בשנה שעברה חייבת לנצח כדי לברוח מהקו האדום, בו היא נמצאת בעקבות שיטת החישוב בליגה הארגנטינאית בה היורדת נקבעת לפי 3 העונות האחרונות. הקבוצה הפסידה במחצית ממשחקיה ונראית אומללה.

ארסנאל דווקא אחרי ניצחון 1-0 על סן לורנצו במחזור הקודם, שהיה הניצחון הרביעי שלהם העונה, ומצטרף לארבעה תיקו וארבעה הפסדים.

עבור הקהלים של שתי הקבוצות מדובר בדרבי, אבל ניראה כי אינדפנדיינטה יותר רעבה לנקודות ותזכה בהן. בחמש השנים האחרונות הקבוצות נפגשו עשר פעמים - ארסנל ניצחה 5 פעמים, אינדפנדיינטה 3 ושני משחקים נגמרו בתיקו.

משחק 242: אינדפנדיינטה - ארסנאל. ההימור: 1

צילום: האתר הרשמי של אינדפנדיינטה

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק