אולי הפעם?

המלצת ווינר לליגה הנורבגית: לילסטרום עדיין בסכנת ירידה. אולסנד בכושר טוב. אז מה יקרה באחד המשחקים המסקרנים בצפון אירופה הערב?

יום ראשון 30 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

 לילסטרום ואלסונד ייפגשו היום במסגרת המחזור ה-27 בליגה הנורבגית. לילסטרום במקום ה-12 בליגה הנורבגית ואילו אלסונד במקום התשיעי. ללילסטרום שלושה פצועים שימשיכו להיעדר - בוז'אן ברגמן, אדוין אזידוב ואריל סונגדוט. באולסנד ייעדר רק הפצוע הקבוע פבלו הררה, ואילו דמאר פיליפס מושעה מהמשחק.

לילסטרום אחרי שמונה משחקים ללא ניצחון, והפסד במשחקה האחרון 2:1 לויקינג. הקבוצה הבקיעה רק שלושה שערים בשמונה משחקים, ועושה רושם שהתקפת הקבוצה פשוט לא קיימת. בביתה, הקבוצה לא ניצחה בארבעת המשחקים האחרונים, והמאמן הנינג ברג הפך מטרה קבועה לקללות האוהדים. הקבוצה עדיין בסכנת ירידה.

אלסונד אחרי שני ניצחונות רצופים מול סטאבק וולגרנה. הקשר פטר לארסן הוא כישרון צעיר שסוחב על גבו את הקבוצה וכבר צד את עיניהם של המועדונים הגדולים ביבשת. הקבוצה אחרי חמישה משחקים ללא הפסד, והפסד אחד בשמונה משחקים לאחרונה. אלא שבחוץ הקבוצה לא ניצחה בשמונה משחקים האחרונים. נראה כי במשחק הזה הם ישברו את הבצורת וינצחו.

בסיבוב הקודם העונה אולסנד ניצחה את לילסטרום 0:1 בבית, אבל אלסונד מעולם לא ניצחה בלילסטרום והפסידה שם בחמישה משבעת המשחקים ביניהן. 

משחק מספר 95: לילסטרום - אלסונד. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק