גרויטר פירט תשוב לפסגה?

המלצת WINNER לבונדסליגה ב': מוליכת הטבלה ערב המחזור נדחקה למקום ה-3 בטבלה, ורק ניצחון ביתי הערב על בראונשוויג ישיב אותה לפסגה

יום שני 31 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

גרויטר פירט תארח הערב (שני) את בראונשוויג למשחק אשר ינעל את המחזור ה-13 בליגה הגרמנית השניה. גרויטר פירט נמצאת ערב המשחק במקום ה-3 בטבלת הבונדסליגה ב׳, עם 29 נקודות במאזנה, ואילו בראונשוויג במקום ה-7. 

ניצחון של המארחת הערב ישיב אותה אל פסגת הטבלה, אותה איישה בתום המחזור ה-12, כשכעת דיסלדורף מוליכה עליה ב-2 נקודות ופרנקפורט נהנית מיחס שערים טוב יותר ומספר נקודות זהה לזה של גרויטר פירט.

גרויטר פירט אחרי ניצחון 0-2 על אנרג׳י קוטבוס. אסאן קרסלבוב חוזר להרכב אחרי השעייה. סטפן פורסטנר פצוע ולא ישחק. בבראונשוויג יעדר מריאן פטקוביץ׳ הפצוע.

גרויטר פירט הפסידה רק 7 נקודות ב-12 המשחקים בהן שיחקה. הקבוצה ספגה רק פעמיים בחמשת המשחקים האחרונים. בגביע הגרמני הקבוצה ניצחה בשבוע שעבר את פדבורן 4-0.

בראונשוויג מגיעה למשחק אחרי שני הפסדים רצופים, הקבוצה כבשה רק שלושה שערים בחמשת המשחקים האחרונים, מהם חילצה רק חמש נקודות.

בפעם האחרונה ששיחקה בחוץ, בראונשוויג הפסידה 2-0 לדרזדן. דניס קרופה, המבקיע המצטיין של הקבוצה, לא כבש כבר ארבעה משחקים.

נראה כי גרויטר פירט לא תתקשה לנצח. בשבעת המשחקים בין שתי הקבוצות עד כה גרויטר פירט ניצחה ארבעה, בראונשוויג שניים ומשחק אחד נגמר בתיקו.

משחק מס' 213: גרויטר פירט - בראונשוויג. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b