רוצים לשנות את תמונת הבית

המלצת WINNER ליורוליג: אולימפיאקוס תתארח ביום רביעי אצל מוליכת טבלת בית א', קאחה לבוראל. המארחת תנסה לשמור על המאזן המושלם, האורחת תנסה לרשום ניצחון שני ברציפות

יום רביעי 02 נובמבר 2011
שלמה חסיד
קאחה לבוראל ויטוריה ואולימפיאקוס יתמודדו הערב (רביעי) במשחק במסגרת המחזור ה-3 בבית א' של היורוליג. לבוראל עם מאזן מושלם עד כה, של שני ניצחונות משני משחקים, ואילו אולימפיאקוס במאזן 1-1.

לבוראל מאיישת את המקום הראשון בבית, והקבוצה היחידה בו שנותרה בלתי מנוצחת, אולימפיקוס מגיעה למשחק אחרי שהשיגה ניצחון 74:81 על פנרבחצ׳ה אולקר בשבוע שעבר, והיא נראית לא רע.

שתי הקבוצות לא נפגשו ביניהן בארבע השנים האחרונות, ושתיהן שינו את הסגל ללא הכר. מדובר במשחק בין שני מאמנים סרבים ענקים - דושקו איבאנוביץ׳ אצל הספרדים ודושאן איבקוביץ׳ אצל היוונים. אולימפיאקוס תשחק ללא פנוס וסילופולוס, כאשר ג׳וי דורסי חוזר בקאחה.

לבוראל תנסה לעצור את וסיליס ספנוליס. המארחת משעינה את ההתקפה שלה על טלטוביץ׳ וסאן אמטריו, שיהיה לו קרב קשה מול פפניקולאו. היא שומרת אישית והרכז שלה פריגיוני עשוי להטות את הכף לטובתה ולהביא לה ניצחון שלישי ברציפות.

פרו אנטיץ׳ מאולימפיאקוס אמר: ״יהיה קרב קשה מאוד אבל אני מאמין בחברים שלי, נוכל לנצח שם ולשנות את התמונה בבית״. בראד אולסון מקאחה אמר: ״ניצחון שלנו ייתן לנו מקדמה חשובה בקרב על ראשות הבית. אני מאמין שזה מה שיהיה״.

משחק מס' 74: קאחה לבוראל - אולימפיאקוס (6+). ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9