צפוייה אווירה ביתית עויינת

סטיבן ג'רארד התראיין לתקשורת הבריטית לפני ההמראה לארץ, ובטוח כבר עכשיו: המצב יהפוך לקריטי אם לא ננצח. מכה לנבחרת האנגלית: וודגייט פצוע ולא המריא לארץ

יום חמישי 22 מרץ 2007
שקד רובין

סטיבן ג'רארד, קפטן המשנה של נבחרת אנגליה, התראיין היום (חמישי) בתקשורת האנגלית לקראת המשחק מול ישראל בשבת. סטיבי ג'י יודע שהוא לא מגיע לטיול קליל בר"ג, אך הוא די בטוח בעצמו ובנבחרת שלו.

"קיים אצלנו בנבחרת בטחון שאם ננצח בשבת בישראל, במשחק שהוא חובה מבחינתנו, נהפוך את הקמפיין המהוסס שלנו ונצא לדרך חדשה לקראת יורו 2008". עוד אמר ג'רארד: "אתה חייב לבוא בטוח בעצמך. זה לא באופי ובמנטליות שלי לבוא למשחק בלי תחושת בטחון" והוסיף: "אנחנו יודעים שהתוצאות האחרונות שלנו לא היו טובות ואנחנו נצטרך הופעה גדולה של כל אחד ואחד מהשחקנים. אני לא פוחד מכשלון. יש לנו הרבה מה להפסיד ואם לא ננצח המצב שלנו יהפוך קריטי, אבל חייבים לחשוב בצורה חיובית".

לבסוף סיכם ג'רארד, אחד הווינרים הגדולים היום בכדורגל העולמי: "הולכת להיות אווירה ביתית עויינת. אבל אם נצליח להשתיק את הקהל בשלב מוקדם ונשחק את המשחק שלנו, אני בטוח שנוכל להשיג נצחון חשוב".

וודגייט לא מגיע לארץ

חדשות טובות נוספות לנבחרת ישראל: מגן נבחרת אנגליה, ג'ונתן וודגייט, לא ישחק בשבת.

המגן לא יגיע עם נבחרתו הלילה בגלל פציעה בברכו ונשאר באנגליה על מנת לעבור טיפולים. וודגייט מקווה להיות כשיר לקראת המשחק נגד אנדורה ביום רביעי.

החדשות מהוות מכה נוספת למנג'ר, סטיב מקלארן, שבכל מקרה סובל מבעיה קשה בהגנה. 

בנוסף לוודגייט, פצועים ווין ברידג', גארי נוויל ואשלי קול. גם מיכה ריצ'ארדס בספק לאחר שלא התאמן ביום רביעי בוומבלי.

מקלארן אמר: "אנחנו לא רוצים לסכן את וודגייט. נהיה בקשר עם קבוצתו, מידלסבורו, ונקווה שיוכל לשחק נגד אנדורה".

תמונה: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק