מגיעים למבצר שקשה לנצח בו

המלצת WINNER ליורוליג: גלטאסראיי תתמודד הערב באיטליה מול סיינה במשחק במסגרת המחזור ה-3 בבית ד'. המארחת רוצה לשמור על המאזן המושלם, בעוד האורחת תנסה לעלות ל- 1:2

יום רביעי 02 נובמבר 2011
שלמה חסיד
המחזור ה-3 ביורוליג יפגיש הערב (רביעי) במסגרת משחקי בית ד' את מונטפסקי סיינה וגלאטסראיי. לסיינה מאזן מושלם של 0:2 מתחילת העונה, כאשר גלאטסראיי עדיין מלקקת את פצעיה בעקבות הפסד ביתי ליוניקס בשבוע שעבר. 

סיינה רצה יחד כבר כמה שנים, אבל לגלאטסראיי שחקנים מנוסים וההערכה שיהיה משחק לא קל, עם קרבות גדולים באזור הצבע. סיינה צירפה את איגור ראקוצ'ביץ' המנוסה, שיערוך הופעת בכורה במשחק. דושאן סאמרס החמיץ אימונים והוא בספק בקבוצה האיטלקית. 

גלאטסראיי צריכה למצוא דרך לעצור את בו מקאלב, והקומבו גארד חמון גורדון כבר בעמדת המתנה לנסות לעצור אותו בדאבל טים עם שחקן נוסף, כנראה טוטקו אקיץ'. בעמדת הקלעי צפוי קרב מעניין בין רקוצ'ביץ' מסיינה ליאקה לאקוביץ' מגלאטסראיי. אבל הקרב האמיתי יהיה בין הסנטרים - דייויד אנדרסון מסיינה מול לוקסה אנדריץ' מגלטסראי.

בו מקאלב מסיינה אמר: "נפלנו לבית קשה עם יריבות ראויות. אני מקווה שננצח, אבל זה לא יהיה קל. הם בנו קבוצה מצויינת ואנו מחכים למשחק קשה וצמוד". אנדר ארסלאן מגלאטסראיי אמר: "אנחנו לא מרימים ידיים למרות שאנחנו מגיעים למבצר שקשה מאוד לנצח בו". 

סיינה ניצחה 16 מתוך 17 משחקים בבית שלה ביורוליג לאחרונה, וקשה להאמין כי תפספס כאן את הניצחון.

משחק מס' 125:  סיינה - גלאטסראיי (10+). ההימור:  1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b