לשמור על התוצאה

המלצת WINNER ל- MLS: אחרי שהמשחק הראשון בפלייאוף הסתיים ב- 0:3 חד צדדי לריאל סולט לייק, הלילה ייערך המשחק השני בינה לבין סיאטל

יום רביעי 02 נובמבר 2011
שלמה חסיד
סיאטל סאונדרס וריאל סולט לייק ייפגשו הלילה (בין רביעי לחמישי) למשחק במסגרת פלייאוף ה-MLS. סיאטל סיימה את העונה שניה במערב ואילו סולט לייק שלישית במערב. 

סולט לייק הדהימה את סיאטל כשהביסה אותה 0:3 במשחק הראשון ביניהן, בו שיחקה היא באופן כמעט מושלם והעלימה מהמגרש את סיאטל. אגב, מוקדם יותר העונה סולט לייק ניצחה בסיאטל 2:1. 

הלילה סיאטל זקוקה לניצחון בשיעור של שלושה שערים כדי להישאר בחיים במאבק הזה, כאשר הקבוצה כבר ניצחה העונה פעמיים בביתה 0:3 את די.סי יונייטד וטורונטו. סיאטל תשחק ללא טרי בוס, מיכאל סימון, אובראיין וויט וסטיב זנוסקי.
מאז הניצחון על ניו יורק בספטמבר, סולט לייק הפסידה שלושה משחקי חוץ וסיימה אחד בתיקו. הקבוצה תחסר את קודי ארנוקס ונלסון גונזלס.
אלבארו סבוריו הוא הנשק הקטלני של סולט לייק. הוא הבקיע צמד במשחק הראשון, כשחבריו מעבירים לו את הכדור ומשעינים עליו את כל היכולת ההתקפית. הגנת סולט לייק מנעה מהסאונדרס כל ניסיון הבקעה במשחק הראשון.
סיאטל בונה על חזרתו של מאורו רוזלס שלא שיחק במשחק הראשון ובעיקר על קהל משולהב של מעל ל- 30,000 איש, שירצה להימנע מהדחה כבר בשלב הזה. אבל סולט לייק לא פראיירית, והיא תעשה הכל כדי לעלות שלב, למרות שסיאטל כנראה תנצח במשחק.
משחק מס' 141: סיאטל - ריאל סולט לייק. ההימור:  1

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק