עדיפות לסהר על בלילי בהרכב

חלוצה הצעיר של צ'לסי עשוי לפתוח בהרכב הראשון בשבת, בנאדו יידרש לשים עין על ווין רוני, ברדה ממשיך להיות האס של קשטן, טועמה יערוך מחר תרגול טקטי אחרון

יום חמישי 22 מרץ 2007
אשר גולדברג
48 שעות לפני שריקת הפתיחה בין ישראל לאנגליה, ההרכב של דרור קשטן מתחיל להתגבש, למרות שעדיין נשארו מספר סימני שאלה שייקבעו סמוך לתחילת המשחק.

כבר עכשיו נראה כי בן סהר הצעיר יועדף בהרכב הראשון על פני פיני בלילי בחוד של הנבחרת. גם בגזרת יוסי בניון נראה שהדברים כבר ברורים. בניון מגלה יכולת טובה באימונים, וראשי הנבחרת יכולים לנשום לרווחה מאחר וקשר ווסטהאם כשיר לחלוטין לקראת המשחק.

אליניב ברדה ממשיך להיות ההפתעה של דרור קשטן, כשלא מן הנמנע שחלוץ הפועל ת"א יפתח בהרכב לצידו של סהר. קשטן בונה על המהירות של ברדה שיוסיף מחץ להתקפה של הנבחרת. סלים טועמה אמור לערוך מחר את התרגול הטקטי האחרון כדי לתפוס מקום בקישור השמאלי.

בינתיים נודע כי מי שיופקד על השמירה על החלוץ המסוכן של נבחרת אנגליה, ווין רוני הוא אריק בנאדו, כאשר שחקנה של בית"ר יידרש לפקוח עליו עין מקרוב כשהשחקן המסוכן יעבור את חצי המגרש של נבחרתו. בנאדו אמור לשחק בקישור האחורי של הנבחרת ומשם הוא אמור לצופף את מרכז השדה.

עשרות עיתונאים אנגלים הגיעו לאימון הנבחרת הערב באיצטדיון רמת-גן. בהמשך הערב תתקיים מסיבת העיתונאים בהשתתפות דרור קשטן, אז אולי מספר סימני שאלה יתפוגגו.

צילומים: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק