3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים משלוש ליגות שונות

יום שישי 04 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
משחק מס. 21 - אנדר/אובר שערים - ונלו - אקסלסיור - 2 (יחס 2.10)

מדובר במשחק חשוב אשר מפגיש את שתי האחרנות בטבלת הליגה ההולנדית, ואנו נתמקד בכמות השערים שיהיו בו. 

ונלו נמצאת במקום הלפני אחרון בטבלה (17). כל ארבעת המשחקים האחרונים שלה היו משחקים עם אובר שערים. היא הפסידה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, בהם ספגה עשרה שערים ! גם במשחק היחיד בו ניצחה, היא רשמה ניצחון 1:4 על וואלוויק. היא 

נועלת הטבלה, אקסלסיור, נראית רע מאוד העונה. היא השיגה ניצחון ראשון במחזור האחרון אחרי 10 מחזורים כשגם היא, ברוב המשחקים שלה סופגת לא מעט שערים. 

הליגה ההולנדית ידועה בכמות השערים שהיא מספקת ולדעתנו במשחק שכזה, בו ההגנות של שתי הקבוצות גרועות, אפשר לסמן 2.

משחק מס. 36 - קורדובה - ברצלונה ב' - 2 (יחס 2.30)

קורדובה מדורגת במקום התשיעי בטבלת הליגה הספרדית השניה, אחרי שהפסידה פעמיים בשלושת המשחקים האחרונים שלה, 2-0 בבית לדפורטיבו לה קורוניה ו- 1-0 במחזור האחרון להרקולס. הערב היא תחסר את חואן פוואנטס ואת לופז גראי שהורחקו במחזור האחרון. 

ברצלונה מדורגת במקום ה-13 בטבלה, אחרי שניצחה בשלושה משחקים רצופים, 1-4 את אלקויאנו בחוץ, 0-1 את הואסקה גם כן בחוץ ובמחזור האחרון 0-1 בבית את חימנאסטיק. 

המשחק האחרון בין השתיים היה בעונה שעברה, אז ניצחה ברצלונה בבית 1-4, כשקורדובה ניצחה באותה העונה בביתה בתוצאה 0-2. לדעתנו, ברצלונה נראית טוב יותר, היא בכושר מצויין ועם השחקנים החסרים של קורדובה, ברצלונה מסוגלת לנצח בפעם הרביעית ברצף.

משחק מס. 40 - פאקו פריירה - ויטוריה גימראייש - X (יחס 2.80)

אחרי תשעה מחזורים באפרטורה, השתיים מדורגות בתחתית הטבלה כאשר פאקו במקום ה-14 ו-ויטוריה מקום אחד מעליה. 

פאקו מגיעה למשחק אחרי תבוסה 3-0 לפורטו, שהגיעה אחרי שני ניצחונות בית רצופים 0-2 על אקדמיקה בליגה ו- 0-1 על שאבאס בגביע. בסך הכל הפסידה פאקו בחמישה מתוך ששת משחקי הליגה האחרונים שלה. 

ויטוריה, מנגד, ניצחה את ריו אווה 1-2 במחזור האחרון בבית, זאת אחרי שישה משחקים ללא ניצחון, ושלושה הפסדים רצופים בליגה. 

בעונה שעברה ניצחה פאקו פעמיים את ויטוריה, 1-2 פעמיים בבית, בליגה ובגביע, כשבמשחק בויטוריה הן נפרדו בתיקו 1-1. במהלך 19 משחקים בין השתיים עד היום, ניצחה ויטוריה פעמיים בלבד, פאקו ניצחה ב-7 משחקים ו-10 משחקים לא הוכרעו. 

נציין גם שרק שלושה מתוך עשרת המשחקים האחרונים בין השתיים הוכרעו, הניצחון האחרון של ויטוריה על פאקו היה לפני 9 שנים. יהיה משחק צמוד, הסימון שלנו הוא
X.

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9