רוסיה פירקה - קרואטיה ניצחה

מוקדמות היורו - בית 5: הבית הישראלי לא הפתיע הערב. רוסיה פירקה 0:4 את אנדורה, בזכות שלושער של קרזאקוב. קרואטיה ניצחה 0:1 את אסטוניה בחוץ בזכות שער יחיד של אדוארדו

שבת 02 יוני 2007
מערכת TELESPORT

הנבחרת הרוסית לא התקשתה הערב בסט פטרסבורג כאשר הביסה 0:4 ללא קושי את הנבחרת האנדורית.

קרואטיה הציגה משחק לא גדול במיוחד, אולם הניצחון השיג שלוש נקודות חשובות להמשך המאבק על המקום הראשון בבית 5. כעת חזרה קרואטיה אל המקום הראשון (6 משחקים) עם 16 נקודות.

מקום שני נמצאת נבחרת רוסיה עם 14 נקודות (6 משחקים) לאחר שניצחה 0:4 את נבחרת אנדורה החלשה. מקום שלישי נמצאת ישראל עם 14 נקודות (7 משחקים).  

מחצית ראשונה: אדוארדו כבש לזכות קרואטיה

האסטונים לחצו טוב מהפתיחה, בעיטה נהדרת של ואסילייב לא הלכה טוב, ושוער קרואטיה עצר ללא בעיות. 

שתי הנבחרות לא שיחקו כל כך טוב לאחר מכן, והרבה עבירות נראו על הדשא. בדקה ۔-39 קרואטיה לחצה והשיגה את השער הראשון מרגלי אדוארדו (6 בקמפיין) - 0:1 לקרואטיה.

האסטונים לחצו טוב מהפתיחה, בעיטה נהדרת של ואסילייב לא הלכה טוב, ושוער קרואטיה עצר ללא בעיות. 

מחצית שנייה: קߨואטיה שומרת על שער נקי

האסטונים החלו לשלוט בתחילת המחצית השנייה אבל עדיין לא תרגמו את זה לשער שוויון. הקרואטים שולטים בכדור, אבל הכדורים מסרבים להכנס לשער. 

כובש השער אדוארדו הוחלף בדקה ה-84 ובאלבאן נכנס במקומו.
אסטוניה: פום, יאגר, סטפנוב, פיירוחה, קרוגלוב, דמייטרב, לינפרה (קינק, 78), קלאבאן, ואסילייב, קונזה (ניימלו, 71), ווסקובוניקוב. 

קרואטיה: פלטיסקוסה, סימינויץ', קובאץ', קרולוקה, באביץ', קובאץ', סר۠ה, מודריץ', קראנייר (לקו, 74), פטריץ' (אוליץ', 54) ואדוארדו (באלבאן, 84).

רוסיה פירקה את אנדורה

חוס הידיניק, מאמן נבחרת רוסיה יכול לסמן עוד ניצחון במאזן. כעת נבחרת רוסיה נמצאת עם 14 נקודות וארבעה ניצחונות ושתי תߕצאות תיקו וללא שום הפסד. המשחק הרציני הראשון, שבה תתמודד נבחרת רוסיה עם קבוצה חזקה, מול קרואטיה ביום רביעי הקרוב.

ניצחון של רוסיה מול קרואטיה בחוץ, והידיניק יהיה מאושר מאוד, כאשר הנבחרת תעמוד במקום הראשון בבית עם הזדמנות נהדרת לשמור על המקום הראשߕן.

מחצית ראשונה: צמד מהיר של קרזאקוב

הלחץ של רוסיה החל כבר מהפתיחה. בדקה ה-8 קרזאקוב הרעיד את הרשת לזכות רוסיה לאחר שניצל טעות גרועה של שוער אנדורה ובעט מ-20 מטר פנימה - 0:1 לרוסיה. 

לא עברו פחות מ-8 דקות ובדקה ה-16 מאז הגול הראשון וקרזאקוב השלים צמד אישי במשחק, לאחר שניצל שוב טעות של שוער האנדורי - 0:2 מהיר לרוסיה. 

שני השערים הߞוקדמים של רוסיה נתנו תיאבון. מספר דקות לאחר השער, קרזאקוב שוב הגיע למצב מסוכן, אבל שוער אנדורה הצליח להדוף שער בטוח.

סיום המחצית הראשונה ואנדורה לא בעטה ולו בעיטה אחת מדוייקת לשער הרוסי. רוסיה מנגד הייתה קרובה לשלישי מאשר לשער של אנדורה.

מחצית שנייה: קרזאקוב וסיצ'יב משלימים ניצחון

חמש דקות בלבד במחצית השנייה והרוסים המשיכו עם הבליץ'. קרזאקוב הנהדר היה במקום הנכון ודחק את הרגל פעם שלישית במשחק - 0:3 לרוסיה.&nɢsp;

בדקה ה-54 הוחלף קרזאקוב, החלוץ המצויין שכבש שלושער וסיצ'יב נכנס במקומו. כנראה שקרזאקוב העביר את האנרגיות למחליפו סיצ'יב. בדקה ה-71 אותו סיצ'יב כבש את השער הרביעי לרשת של אנדורה - 0:4 לרוסיה.

Ȋרוסיה: מאלפב, ברוזוטסקי (אנייאקוב, 46), ברזאוטסקי, איגנאסביץ', בייסטרוב, סמשוב, טורבינסקיי, זיירקוב (בודיינסקי, 57), זיירינאוב, ארשאביין וקרזאקוב (סיצ'יב, 54). 

אנדורה: קולדו, קסמה גארסיה, אלופונסו דה-קוߠה (ג'ולי סאנצ'ס, 57), ברנוס, אייאלה, אקורה, ויירה, פויג'ול, מאנולו חימנז (אנדוארה, 73), רואיס ומורנו (סומוזה, 88).

תגובות

טלספורט בפייסבוק