פאו תישאר מושלמת?

המלצת WINNER ליורוליג: פנאתינייקוס תארח הערב את ז'לגיריס, שחייבת ניצחון כדי להישאר בתמונת הסיכויים להעפלה לטופ 16

יום שישי 04 נובמבר 2011
שלמה חסיד
פנאתינייקוס וז'לגיריס קובנה יתמודדו הערב  במשחק במסגרת המחזור ה-3 בבית ב' של היורוליג. לפאו מאזן מושלם של 0-2, ואילו הליטאים במאזן הפוך של 2-0, כך שעל הנייר היוונים מועמדים די בטוחים להמשיך בסוויפ ולנצח שוב. 

לפאו סגל מצויין והיא רוצה להבטיח לעצמה את המקום הראשון בבית בתום שלב הבתים. לעומתה, ז'לגיריס חייבת ניצחון כדי להישאר בתמונת הסיכויים להעפלה לטופ 16. ההערכה היא שהיוונים לא ימעדו בדרך לניצחון נוסף.

אלופת אירופה, ניצחה בכל חמשת משחקיה האחרונים מול ז'לגיריס, שאגב מובילה את הליגה בריבאונד הגנה כשעד כה היא לקחה 65 כדורים חוזרים כאלו. סטרטוס פרפוגולו הפצוע ייעדר בפאו, ואילו דז'ואן קולינס הפצוע בז'לגיריס יעבור טיפולים על מנת להיות כשיר למשחק באתונה.

פאו תלויה רבות ברכז שלה דיאמנטידיס, אבל טי לאוסון ינסה לתת לו תשובה בצד השני של המגרש. יבטוקאס, אקס פנאתינייקוס, יילחם נגדה מתחת לסלים, שם הוא יפגוש את הסנטר האימתני אלכס מאריץ' שישחק במדי היוונים. 

זליקו אוברדוביץ' מאמן פאו אמר: "אין משחקים קלים במפעל הזה. יש לנו את כל הכבוד לז'לגיריס שיש לה סגל מצוין, אבל כאן בבית שלנו אנחנו רוצים לרשום ניצחון חשוב נוסף". 

אלכס טריפאנוביץ' מנג'ר ז'לגיריס אמר: "פאו היא אלופת אירופה ומהקבוצות הטובות במפעל. אין לנו מה להפסיד במשחק מולה, כי כמעט כל קבוצה באירופה תצא מפה עם הפסד. אם נבוא לשחק את המשחק הרגיל שלנו בתוספת מלחמה אולי נפתיע". 

משחק מס' 32: פנאתינייקוס - ז'לגיריס 15+. ההימור: 1 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b