ניצחון רומאי בדרך?

המלצת ווינר לליגה האיטלקית: שתי הקבוצות זקוקות לנקודות ויעשו את הכל על מנת לנצח. נובארה ללא ניצחון בשבעת המשחקים האחרונים בעוד רומא אחרי שני הפסדים ברציפות והכיסא של לואיס אנריקה כבר מתנדנד

שבת 05 נובמבר 2011
מאור פנחס
נובארה ורומא יפגשו הערב למשחק בליגה האיטלקית כאשר שתי הקבוצות זקוקות נואשות לנקודות על מנת לחזור ולהלחם בצמרת ובתחתית הליגה. רומא כרגע במקום ה-13 ומגיעה אחרי שני הפסדים ברצף בעוד נובארה במקום ה-18 וללא ניצחון בשבעת המשחקים האחרונים.

העולה החדשה נובארה נמצאת בכושר לא טוב בשבועות האחרונים, ללא ניצחון כבר שבעה משחקים והיא נראית כקבוצה שתחזור לליגה השניה בתום העונה. למרות מיקומה בתחתית, שחקני הקבוצה מראים יכולת משחק טובה אך מול הרמה הגבוהה בסרייה א' הם חסרי יכולת וזהו דבר שעלול לסיים את דרכם בליגה הבכירה בסוף העונה.

לאחר ניצחון ענק בבית על אינטר, נובארה לא הצליחה להשיג ניצחון והשיגה רק שתי נקודות משלושה משחקי בית, דבר שאמור לשחרר לחץ מצד שחקני רומא. נובארה צפוייה להחסיר מספר שחקני הרכב והם יגיעו בסגל קצר במיוחד הערב.

רומא שנמצאת במקום ה-13 העונה מגיעה בכושר לא טוב לאחר שני הפסדים ברציפות. על הנייר יש לרומא סגל חזק מאוד אך עם כל כך הרבה שחקנים חדשים שהגיעו בקיץ, מאמן הקבוצה לואיס אנריקה מתקשה למצוא את ההרכב הטוב ביותר - ומעמדו בקבוצה כבר מתערער.

רומא הפסידה שלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים, אך למרות כל זה הראתה הקבוצה מהבירה לפרקים כדורגל איכותי, בוודאי שטוב מזה של נובארה. רומא חייבת את הנקודות ואם מזג האוויר לא יעשה לה הערב חיים קשים אנו מאמינים כי היא תעמוד במשימה ותנצח.

משחק 215: נובארה - רומא. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8