הופנהיים מול הרצף של קייזרסלאוטרן

המלצת WINNER לליגה הגרמנית: קייזרסלאוטרן כבר אחרי 3 משחקים ברציפות ללא הפסד, אבל הערב היא מגיעה למשוכה גבוהה בדמות הופנהיים שרוצה לשוב למסלול הניצחונות. והאם איתי שכטר ישוב להרכב?

שבת 05 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
אחרי המהפך הנהדר של מיינץ אמש, המחזור ה-12 בליגת הבונדסליגה הגרמנית ממשיך גם היום החל מ-16:30 כשיושחקו, כמדי שבוע, חמישה משחקים בשעת אחה"צ מוקדמת ומשחק שישי בשעה 19:30. 

בין המשחקים שייפתחו ב-16:30 אפשר למצוא את קייזרסלאוטרן, קבוצתם של גילי ורמוט ואיתי שכטר שבשבוע עבר החל את המשחק על הספסל. הקבוצה הכי "ישראלית" בגרמניה תפגוש את הופנהיים שניצבת במקום התשיעי בבונדסליגה עם 16 נקודות, כשקייזרסלאוטרן במקום ה-13 עם 12 נקודות.

 הופנהיים מגיעה אחרי הפסד 1-3 בשאלקה בשבוע שעבר, ומאמנה הולגר סטניסלבסקי אמר: ״אנחנו צריכים להיות אגרסיבים ונחושים יותר. צריך לתקן במשחק מול קייזרסלאוטרן את הטעויות מהמשחק האחרון ולנצח״. אנדראס בק יפסיד את מקומו בהרכב כתוצאה מההפסד לשאלקה, כך מסתמן על-פי האימונים האחרונים.

קייזרסלאוטרן אחרי שלושה משחקים ללא הפסד, אפילו ארבעה אם מחשיבים את מפעל הגביע הגרמני. מרקו קורץ מאמן הקבוצה אמר: ״הביטחון העצמי של השחקנים עלה ואנחנו יותר ממאמינים שנחזור משם עם נקודות. יש להם סגל מוכשר אבל גם לנו יש הרבה מה למכור במשחק״.

למרות האופטימיות של קורץ, קייזרסלאוטרן לא הצליחה להרשים אותנו יתר על המידה למרות הנקודות האחרונות שליקטה ב-3 המשחקים האחרונים בליגה. אנו חושבים שהיום זו תהיה משוכה גבוהה מדי עבור האורחת, בעוד הופנהיים תוכל לשוב אל מסלול הניצחונות.

משחק 75: הופנהיים - קייזרסלאוטרן

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f