מיניירו בורחת מהתחתית

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: מיניירו נמצאת במומנטום נהדר, חילצה את עצמה מהקו האדום והיא שואפת להשיג הלילה מול גרמיו 3 נקודות נוספות כל הדרך אל ההישארות בברזיליירו

שבת 05 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
אתלטיקו מיניירו וגרמיו ייפגשו הלילה במסגרת המחזור ה-33 בליגה הברזילאית. מיניירו במקום ה-14 בליגה הברזילאית, מרחק 4 נקודות בלבד מהקו האדום. בשבועיים האחרונים השיגה מיניירו 2 ניצחונות ליגה חשובים ביותר, והיא יכולה להתעודד לקראת המשחק הלילה מהעובדה שהקשר מנצ׳יני יחזור לפעילות.

מנגד, גרמיו האורחת ניצבת במקום התשיעי בטבלה כשלזכותה 46 נקודות - רחוקה מהקו האדום ב-14 נקודות וב-12 מהמקום הראשון. היום היא תחסר את קשרה פרננדו המושעה.

כמו מיניירו, גם גרמיו בשבועות האחרונים משיגה תוצאות יפות - במשחק הליגה האחרון היא גברה בביתה 4-2 על פלמנגו, במשחק שאולי הוציא את פלמנגו מתמונת האליפות. בנוסף לפרננדו, תחסר במשחק הזה גם את מיתיו הפצוע.

מיניירו אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים, כולל 2-1 מול פלמיירס במשחק האחרון, דבר שכאמור הרחיק את הקבוצה מהקו האדום.  גרמיו אחרי שלושה משחקים ללא הפסד, ועכשיו הם חלומים על שנה נוספת בגביע הקונטיננטל.

אתלטיקו מיניירו מציגה קו הגנה טוב יותר משל גרמיו. מיניירו ספגה רק ארבעה שערים בארבעת המשחקים האחרונים, כשגרמיו ספגה שביעיה באותה תקופה. לאור הנתון הזה נראה כי מיניירו תנצח במשחק, וכך תשיג 3 נקודות יקרות במאבקי התחתית הרותחת. אגב, המשחק הקודם ביניהן בגרמיו נגמר בתיקו 2-2.  

משחק 226: אתלטיקו מיניירו - גרמיו. ההימור: 1

צילום: האתר הרשמי של אתלטיקו מיניירו

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f