תיקו 0:0 בין האולימפית לרוסיה

הנבחרת הצעירה של גיא לוי מתכוננת לאליפות אירופה וערכה מבחן חשוב מול המקבילה של רוסיה. הרוסים שלטו, אבל לא כבשו. ישראל כמעט לא הגיעה למצבים. גיא לוי: "אנחנו בתהליך הכנה"

יום שישי 23 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
נבחרת ישראל הצעירה פגשה היום את נבחרת רוסיה המקבילה למשחק הכנה לאליפות אירופה בקיץ ונראתה לא טוב. ההסברים של גיא לוי על ניסויים בהרכב ועל תהליך הכנה לא ממש מספקים וברור שהכושר הנוכחי לא יספיק בקיץ.

ישראל לא ייצרה מצבים מול הנבחרת הרוסית ולא כבשה זה משחק שלישי ברציפות. הרוסים לעומת זאת, ידברו חזק באליפות אירופה, אם ניתן לשפוט לפי היכולת היום.

מאמן הנבחרת, גיא לוי: "ניסינו לבדוק דברים מסויימים, חלק אהבתי יותר חלק פחות. אנחנו בתהליך של הכנה במטרה להגיע ליוני במיטבנו. אני רוצה לאחל שבת שלום בהצלחה לנבחרת הבוגרת."

דקל קינן: "המטרה היא להצליח באליפות אירופה, היה קשה אבל אנחנו בתהליך הכנה. לא הגענו למספיק מצבים היום, אני מקווה שבמשחק הבא נכבוש. מי שנמצא פה נמצא כאן בזכות ואני לא מעוניין להתייחס לשחקנים שלא שיחקו. זה סה"כ משחק הכנה ויש דברים לשפר".

מהלך המשחק

מחצית ראשונה


למרות החום הכבד ואולי דווקא בגללו, שחקני נבחרת ישראל היו פעלתניים יותר בדקות הראשונות. בדקה ה-16 עידן סרור השתהה בבעיטה מתוך הרחבה ולבסוף שלח כדור שהורחק לקרן לזכות הנבחרת בכחול-לבן.

בדקה ה-19 הרוסים הגיעו למצב מסוכן מאוד כשהתקפה מהירה שלהם הביאה להגבהה מימין לסמסונוב. אלירן דנין הציל שער כשהרחיק לפני שהרוסי הגיע לכדור.

בדקה ה-27 לוטשנקו גלש לכדור רוחב של קומברוב, אבל בעט מעל המשקוף מול שער ריק.

בדקה ה-41, אולג סמסונוב בעט כדור חזק מ-25 מ', שחלף מעט מעל המשקוף של לויטה.

מחצית שנייה

בדקה ה-49, כדור קרן מצד ימין של רוסיה הסתיימה בנגיחה של טראנוב לפינה הקרובה, אבל הכדור הורחק מהקו.

בדקה ה-58, שלומי ארבייטמן קיבל כדור לבד, מרחק 25 מ' מהשער, אבל ארבייטמן נעצר וניסה למסור רוחב והכדור הלך לאיבוד.

בדקה ה-65, עוד הזדמנות מצויינת לרוסים כאשר בעיטה מ-25 מ' של לוטשנקו נהדפה על-ידי לויטה. 

בדקה ה-75, מקסימוב הראה יכולת כדרור מרשימה, כשעבר לבדו את כל ההגנה הישראלית והשאיר כדור אחורה, אבל הבעיטה מ-16 מ' נהדפה מצויין שוב על-ידי לויטה.

הרכבים

נבחרת ישראל: אוהד לויטה; נאור פסר (ניצן דמרי, 79), דקל קינן, רמי דואני (שי מימון, 46), אלירן דנין, עידן סרור, שירן ייני (אמיר טגה 66), אבירם ברוכיאן, מאור מליקסון (שלומי ארבייטמן, 46), עומר פרץ (תום מנשרוב, 82), חן עזריאל (ליאור רפאלוב, 59).

נבחרת רוסיה: אנטון שונין, לבדייב, דמיטרי גרנאט, לוקנצאנקוב, ק. קומבארוב, קונסטנדלוב (טרסוב, 67), טראנוב, ד. קומבארוב, סמסונוב (יורדנקוב, 46), ריאזנצב (מקסימוב, 56), לוטשנקו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק