הגלאקסי הולכים עד הסוף

לוס אנג'לס גלאקסי זכתה גם העונה באליפות המערב, אבל את אליפות ה-MLS היא עדיין לא לקחה. הלילה היא מארחת את סולט לייק בפלייאוף בתקווה לרשום ניצחון נוסף וללכת השנה עד התואר הנכסף

יום ראשון 06 נובמבר 2011
שלמה חסיד
לוס אנג'לס גלאקסי וריאל סולט לייק ייפגשו הלילה במסגרת הפלייאוף של ליגת ה-MLS. הגלאקסי סיימו את העונה הסדירה במקום הראשון במערב ואף סיימו כקבוצה הטובה ביותר בליגת ה-MLS בעונה הסדירה. זו העונה השלישית ברציפות שהקבוצה זוכה באליפות הצד המערבי, אחרי שב-2 המשחקים האחרונים גברה 1:0 בחוץ ו-1:2 בבית על ניו יורק רד בולס.

כעת הם מתקדמים שלב נוסף אל עבר אליפות ה-MLS, והערב הם יארחו את ריאל סולט לייק במסגרת הפלייאוף. למשחק הלילה תגיע הגלאקסי ללא סין אלבארדו ולאונרדו, שייעדרו בגלל פציעות. לצד זאת, דייויד בקהאם, גרג ברטהאלר וברייאן ג׳ורדן יהיו כשירים למשחק.

סולט לייק סיימה את העונה הסדירה במקום השלישי במערב. בשלב הקודם בפלייאוף היא גברה על סיאטל 3-2 - ניצחה 0:3 בביתה והפסידה 0:2 בחוץ. הקבוצה ניצחה בארבעה מחמשת משחקי הפלייאוף האחרונים שלה. הלילה הקבוצה תחסר את נלסון גונזלס שייעדר.

מאז 2009 הגלקסי שולטת בליגה, אבל בינתיים בלי לקחת אליפות. בשנת 2009 סולט לייק לקחה מהם את האליפות בפנדלים.

סולט לייק תקווה לנצח את הגלאקסי בשנית גם הערב, אך סולט לייק ניצחה רק משחק אחד מאז ה-21 בספטמבר. הגלקסי לא הפסידו העונה שני משחקים רצופים ועוד לא הפסידו משחק בית העונה.

סולט לייק בעלת קישור חזק בהדרכת חאבייר מוראלס,כשקיילי בקהאם פורח לצידו. אבל הבלמים נאט ברוצ׳רס וג׳מיסון אולייב בספק למשחק היום ואנו מעריכים כי אם אחד מהשניים או אפילו שניהם ישחקו כשהם לא כשירים במאת האחוזים - הם עלולים לשלם על כך ביוקר.

לגלאקסי מאזן של שישה ניצונות, שתי תוצאות תיקו והפסד בודד בבית מול סולט לייק- הלילה המאזן ישתפר במעט עם ניצחון שביעי.

משחק 201: לוס אנג'לס גלאקסי - ריאל סולט לייק. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9