ניו אינגלנד מחפשת לנקום

המלצת WINNER לליגת ה-NFL: בפעם האחרונה שהשתיים נפגשו במסגרת רשמית, המשחק הסתיים בניצחון מדהים של ניו יורק ג'איינטס שזכו בסופרבול של 2007. כארבע שנים אחרי זו ההזדמנות של הפטריוטס לנקום

יום ראשון 06 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

ניו אינגלנד וניו יורק ג'איינטס נפגשו בפעם האחרונה בשנת 2007 בסופרבול. אז ניו אינגלנד נתנה עונה מושלמת ומשחק מושלם, הובילה 0:17, אבל אלי מניניג מניו יורק התעורר, וחצי דקה לסיום המשחק קבע ניצחון מדהים לג'איינטס שזכו בסופרבול. האם הלילה תגיע הנקמה? נחיה ונראה.

הפטריוטס אחרי הפסד מאכזב לפיטסבורג בשבוע שעבר, 17:25 בחוץ, במשחק שהוגדר הגרוע ביותר שלהם העונה נוכח המחדלים הקשים בחוליית ההגנה של הקבוצה במשחק. ואכן, מבט לסטטיסטיקה מורה שלקבוצה יש את ההגנה הגרועה ביותר בליגה כשהכדור באוויר. מאידך לפטריוטס יש התקפה מסוכנת מאוד.

אלי מנינג מהג'איינטס הוא המפתח לניצחון קבוצתו. ביום שבו המסירות שלו הולכות בכיוון הנכון - על פי רוב הקבוצה שלו מנצחת. מנינגס הוא המוסר השלישי הכי טוב בליגה - ואם מעיפים מבט להרכב של הפטריוטס, לא רואים מי שיוכל לחסום אותו במשחק הזה.

ניו אינגלנד בדרך כלל צוברת לא מעט נקודות. ב-15 משחקי הליגה האחרונים שלהם רק פעמיים הם ירדו מסך 30 הנקודות  - מול דאלאס ופיטסבורג. לניו יורק אין הגנה כל כך טובה- הם איפשרו לסיאטל לעשות 36 נקודות ולקרדינלס 27 נקודות. ניו יורק עושה בממוצע 25 נקודות במשחק ואילו ניו אינגלנד עושה 29 בממוצע. עם זאת, במפגש ביניהן יש יתרון מקצועי לניו יורק שאנו מאמינים שתעמוד בליין הגבוה.

משחק 197: ניו אינגלנד פטריוטס - ניו יורק ג'איינטס (‎+9). ההימור: 2 

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b