בוטלה ליגת הנשים בכדורסל

אחרי שהשחקניות הישראליות בליגת הנשים בכדורסל סירבו לחזור למגרשים עקב ההחלטה שכל קבוצה תוכל לרשום 4 שחקניות זרות, החליט איגוד הכדורסל להודיע על ביטול הליגה: "השחקניות הן חלק מהמשחק. עובדים על עונת 2012/13"

יום ראשון 06 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
דבר כזה עוד לא היה כאן. השחקניות הישראליות סירבו ליטול חלק במשחקי הליגה בעקבות החלטת מנהלת ליגת הנשים על עד 4 שחקניות זרות בכל קבוצה. בשבוע שעבר נערך חלקית מחזור הליגה הראשון בהשתתפות הזרות ושחקניות ממחלקות הנוער של המועדונים, ואז הגיע האולטימטום מצד מנהלת הליגה לנשים- חזרו לפרקט או שהעונה תבוטל.

ואכן, לאחר סירוב השחקניות לאולטימטום, הודיע שי שני, יו"ר איגוד הכדורסל בישראל על ביטול עונת 2011/12 לנשים. במסיבת העיתונאים שערך אמר שני: "הליגה לא תתקיים העונה. אנחנו מתחילים לעבוד על עונת 2012/13. מה שעושות השחקניות אינו חוקי, הן לא אלו שקובעות את הכללים. השחקניות הן רק חלק מהמשחק - הן לא המשחק כולו". לסיכום הוסיף: "אנחנו מגבים את החלטת מנהלת ליגת הנשים שהחליטה לא לערוך את עונת 2011/12".

 גדעון בריקמן, מי שמונה ליו"ר מנהלת הנשים הוסיף: "דחינו בשבועיים את הליגה עבור השחקניות, אבל זהו. ההחלטה היא סופית. כל יום של שביתה הוא הפסד כלכלי עצום עבורינו ואנו לא יכולים להרשות זאת יותר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8