ההזדמנות האחרונה של קטש?

הפועל ירושלים תצא הערב למשחק חוץ אצל ברק נתניה, ותנסה לקטוע רצף של שני הפסדים. המאמן אמר אמש: "אנחנו מוכנים ודרוכים"

יום שני 07 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
הפועל ירושלים תתארח הערב (שני) אצל ברק נתניה, במשחק אשר ינעל את המחזור הרביעי בליגת לוטו. האדומים פתחו את העונה בצורה מקרטעת, ואחרי ניצחון ביתי 96:99 על בני השרון/הרצליה במחזור הפתיחה, נחלו שני הפסדים רצופים- תבוסה 89:68 לגבוע/גליל והפסד ביתי בתוצאה 95:93 לאשקלון.

באימון המסכם שנערך אתמול לקראת ההתמודדות החשובה, אמר מאמן האדומים, עודד קטש: "עבר עלינו שבוע בסדר גמור, יותר קל ממה שנדמה מבחוץ. בשבוע הזה בריאן רנדל חזר להתאמן באופן מלא וגם החתמנו את דן גרונפלד, שהוא חיזוק משמעותי. שני השחקנים האלה שדרגו את האימון, הפכו אותנו לקבוצה יותר עמוקה וגם עם אופציות הגנתיות יותר חזקות וזה מה שרצינו. כמובן שבמקום כמו ירושלים צריך גם לייצר שקט וזה מה שעשינו בצד השני".

מבחינה אישית הוסיף המאמן: "זה לא נעים. העובדות לא נעימות, מדובר רק במחזור שלישי. אם היינו מנצחים את המשחק הקודם בשלוש נקודות לא היו לי פחות דאגות, אבל אולי מה שכתוב היה אחרת. קשה מאוד לשמור על הקו שלך ועל הדרך שלך כשיש בחוץ רעש. בגלל זה אני משתדל כמה שפחות לקרוא כמה שפחות להיחשף, כי זה באמת לא משנה. הרי אם היינו מנצחים זה לא היה הופך אותנו לפחות חזקים".

על המשחק הערב אמר: "אנחנו באים לנצח כל משחק, אני מרגיש את השחקנים לקראת מחר ואנחנו מוכנים ודרוכים. היה משחק טוב של נתניה שבוע שעבר, אני חושב שהם קבוצה מסוכנת, קבוצה עם הרבה מאוד גארדים שרצה מאוד מהר. יש כל מיני שמועות על מי ישחק אצלם מחר ומי לא, אנחנו מנסים לשים את זה בצד ולהתכונן לכולם ולבוא ולעשות את הכי טוב שלנו".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק