4 מדליות לנבחרת הטאקוואנדו

אליפות קרואטיה: הלוחם האירני, שזכה בארד במשקל עד 58 ק"ג, לא עלה לפודיום כדי לא לעמוד לצידו של לירן מלאכי, שזכה גם כן במדליית הארד

יום שני 07 נובמבר 2011
שלמה חסיד

נבחרת ישראל בטאקוואנדו זכתה בארבע מדליות באליפות קרואטיה הפתוחה שהסתיימה אתמול (ראשון). מדובר בתחרות גדולה ואיכותית מדרג A,  בה משתתפים כ-1200 ספורטאים שלחלקם זו הכנה לקראת המשחקים האולימפיים או תחרות קריטריון לקראת תחרות המיונים לאולימפיאדה שתתקיים בינואר ברוסיה.

בת אל גטרר, שחזרה להתחרות לאחר פציעה שמנעה ממנה את ההשתתפות באליפות הבינלאומית שהתקיימה בישראל לאחרונה, זכתה במדליית הארד במשקל עד 57 ק"ג לאחר שעברה שלושה סיבובים ונוצחה רק בחצי הגמר על ידי האוקראינית יוליה פודוליאן.

בארד זכה גם לירן מלאכי, שניצח שלושה יריבים ונעצר בחצי הגמר במשקל עד 58 ק"ג על ידי הקרואטי סטיפה. האחרון גבר ברבע הגמר על רון אטיאס בן ה-17, שהסתפק במקום החמישי המכובד. שותפו של מלאכי על הפודיום היה האירני סעיד אמירי.

סהר בלו עבר גם הוא שלושה סיבובים לפני שנוצח בחצי הגמר על ידי הסרבי גלדוביץ', שזכה בזהב. בלו חלק את מדליית הארד במשקל עד 54 ק"ג עם אדי סארבנסקו הצעיר שנעצר גם כן רק בחצי הגמר. אדם סגיר ניצח גם כן שלושה קרבות אבל הסתפק במקום החמישי.
 
מאמן נבחרת ישראל יחיעם שרעבי אמר:"התחרות הייתה ברמה גבוהה עם ספורטאים מ-25 מדינות. הספורטאים שלנו הפגינו רמה טובה בהתחשב בשלב זה של ההכנות, כשהמטרה המוצהרת היא להכין אותם לחודש ינואר לתחרות הקדם אולימפית"

 
צילום: ההתאחדות הישראלית לטאקוואנדו

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק