אריזונה וולפראיסו פותחות עונה

עונת הכדורסל ב-NCAA נפתחת. אריזונה ו-ולפראיסו‎ יפתחו הלילה את משחקי הכדורסל בליגת המכללות בארצות הברית. לנו יש המלצת ווינר למשחק שיערך הלילה שוניתן יהיה להמר עליו החל מהשעה 22:00

יום שני 07 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

אריזונה ו-ולפראיסו‎ יפתחו הלילה את משחקי הכדורסל בליגת המכללות בארצות הברית. אריזונה קבוצה צעירה ולראשונה מזה ארבע שנים היא מדורגת רק במקום ה-12 בדירוג הטופ 25 של הליגה. ואכן, משחקי המבחן לקראת העונה הוכיחו שיש לה עוד הרבה עבודה לעשות, ועוד נראה כיצד הסגל הצעיר שלה יתפקד הלילה במשחק פתיחת העונה מול ולפראיסו.

ארזיונה קיימה בשבוע שעבר משחק חימום מול סיאטל פסיספיק והפסידה 69-68. התוצאה הזו גרמה לכל הנורות להידלק משום שסיאטל שייכת לליגה השניה. בשנה שעברה עשתה הקבוצה רקורד מצוין של 30 ניצחונות ו-8 הפסידם, ויש לה מוניטין להגן עליו. ביום חמישי האחרון הקבוצה ערכה ניסוי כלים אחרון מול המבודלט וניצחה 60-51, מה שגרם להחזרת הביטחון העצמי לשחקני הקבוצה. שחקני הקבוצה קלעו באחוז יפה של 57.9 מהשדה מה שמוכיח שעובדים שם קשה באימונים.

סין מילר, מאמן הקבוצה אמר: "ברור שיש לנו עוד הרבה לעבודה לעשות אבל גם לא ציפינו להיות בשיא הכושר בתחילת העונה. אני מאמין בבחורים שלי ויודע שיש לנו קבוצה מוכשרת". כוכב הקבוצה בעונה שעברה, דריק וויליאמס, נבחר שני בדראפט האחרון על ידי מינסוטה ועזיבתו עלולה להיות מכה קשה לאריזונה. גם הכוכב השני של הקבוצה, למונט ג'נס, עזב.


ולפראיסו‎ סיימה את העונה שעברה עם 23 ניצחונות ו-12 הפסדים. מאמן ולפראיסו‎, ברוס דרו, ערך בקיץ שידוד מערכות והחליף כמעט את כל החמישיה שלו. כוכב הקבוצה, רייאן ברונקהוף, סיים את העונה הקודמת עם ממוצע של 10.3 נקודות למשחק. מדובר בקלעי שלוש מחונן שצלף בשנה שעברה באחוז מדהים של 44.3 מחוץ לקשת השלוש. 

שתי הקבוצות לא נפגשו מאז 2001, אז ניצחה אריזונה 74-70. בשנה שעברה, בשני המשחקים שלה מול קבוצות המדורגות בטופ 25 - ולפראיסו הפסידה בהפרש מצטבר של 53 נקודות. ההערכה היא שהיא תפסיד גם הלילה. 

משחק מספר 8: אריזונה - ולפראיסו‎ (+14) ‎. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f