נאור אופטימי. גם נהריה

הפועל תל אביב ועירוני נהריה ייפגשו ביום שלישי במסגרת המחזור הרביעי של הליגה הלאומית בכדורסל. מתן נאור שהיה מצוין בניצחון האחרון של התל אביבי על קרית אתא, אופטימי

יום שלישי 08 נובמבר 2011
שלמה חסיד

 הפועל תל אביב ועירוני נהריה ייפגשו ביום שלישי במסגרת המחזור הרביעי של הליגה הלאומית בכדורסל. נהריה היא הקבוצה המפתיעה של העונה עד כה בליגה הלאומית. מדובר בקבוצה שהמציאה את עצמה מחדש בקיץ האחרון, אחרי שנזנחה על ידי שאול אזינברג, וכרגע יש לה שאיפות לעלות לליגה הראשונה ולשחזר את ימי התהילה שלה. אבל האם הקבוצה תוכל לעשות משהו מול הפועל תל אביב ואלף ומאתיים האוהדים שלה? נחיה ונראה.

תל אביב מסומנת כמועמדת הטבעית לנצח במשחק. במשחקה האחרון הפועל תל אביב ניצחה בקושי בקריית אתא. הקבוצה פיגרה במחצית הראשונה אבל ידעה להפוך פיגור לניצחון בעזרת משחק מושלם של מתן נאור שקלע 13 נקודות וחילק 15 אסיסטים. נאור אמר: "עשינו ניצחון חשוב במגרש קשה. החוכמה היא לדעת לנצח משחקים כאלה ואני מאמין שננצח גם במשחק הזה".

נהריה אוהבת לשחק מהר במטרה להביך את היריבה עם סלים קלים. אבל האם לנהריה תהיה תשובה לקורי קאר - הכוכב הגדול של אוסישקין? קשה להאמין. קאר היה קר במשחק האחרון, וקלע רק חמש נקודות. הסיבה לכך היא שבשבוע שעבר הפועל תל אביב נסעה למזרח אירופה להשתתף בליגה הבלקנית. השבוע היא לא נסעה וזה צפוי להיות משחק אחר מבחינת קאר.

ההערכה היא שהפועל תל אביב תרשום ניצחון במשחק, אם כי צפו למשחק צמוד. אבי בן חמו מנהריה אמר: "מבחינתו זה משחק העונה. הפועל תל אביב קבוצה לגיטימית בליגה הראשונה ואם ננצח שם זו תהיה הצהרת כוונות מבחינתנו".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק