4 המלצות WINNER לסלובקית

כמדי יום, אנו מעניקים לכם המלצות על משחקים בתכניית הווינר. הפעם אנו ממליצים על ארבעה משחקים שייערכו בליגה הסלובקית ביום רביעי

יום רביעי 09 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 60: דונייסקה סטרדה - ניטרה. ההימור: 2

סטרדה היא הקבוצה החלשה בליגה הסלובקית. היא במקום האחרון בטבלה עם 9 נק' שהושגו ב-15 משחקים. למשחק היום סטרדה מגיעה אחרי ארבעה הפסדים רצופים, כשבאחרון הובסה 3-1 לרוזמברוק בחוץ. ניטרה מדורגת במקום השמיני בטבלה כשזו לא ניצחה במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה, בהם הפסידה ארבע פעמים וסיימה שלוש פעמים בתיקו. סטרדה תחסר היום את דלארג' שהורחק במחזור האחרון. 

בעונה שעברה ניצחה ניטרה בשני המפגשים, 0-2 בבית ו- 1-2 בחוץ. היא קבוצה חזקה יותר, ובד"כ ניתן למצוא אותה בצמרת הליגה. למרות שבעה משחקים ללא ניצחון, אנו מאמינים בניטרה שתשיג היום ניצחון חשוב. נסמן כאן 2.

משחק מס' 63: סלובן ברטיסלבה - ביסטריצה. ההימור: 1

סלובן מדורגת במקום השישי בליגה הסלובקית, ומגיעה למשחק אחרי שני הפסדים רצופים, 2-0 בליגה לטרנאבה ו- 1:0 בליגה האירופית לפ.ס.ז, שניהם בחוץ. ביסטריצה מדורגת במקום השביעי בטבלה, והיא אחרי ניצחון ביתי 0-2 על פראשוב, זאת אחרי תיקו 1-1 בגביע מול טרנאבה, הפסד 3-1 לקושיצ'ה בליגה ושני ניצחונות לפני כן. סלובן תשחק היום ללא דוברוקטה המושעה. 

המפגש האחרון בין השתיים היה בעונה שעברה, סלובן ניצחה בשני המפגשים, 1-3 בבית ו- 1-2 בחוץ. היא קבוצה חזקה יותר מסיבטריצה, ואחת החזקות בליגה הסלובקית למרות מיקומה הלא טוב בטבלה. אנו נלך עם הביתיות, נסמן כאן 1.

משחק מס' 66: פרשוב - מורבצה. ההימור: 2

פרשוב נראית רע כרגע מאוד כרגע. היא במקום הלפני אחרון בליגה הסלובקית, עם 10 נקודות ושישה הפסדים בשבעת המשחקים האחרונים שלה. מנגד, מורבצה מדורגת במקום החמישי בטבלה וזו מגיעה למשחק אחרי שלושה ניצחונות רצופים, שניים בליגה על קושיצ'ה וביסטריצה ובגביע על קושיצ'ה. פרשוב תחסר היום את פטראס שהורחק במחזור האחרון. 

בעונה שעברה ניצחה פרשוב פעמיים את מורבצה, אך ע"פ הלך הרוח בשבועות האחרונים, מורבצה לא תוותר על המשחק הזה. יהיה משחק צמוד, לדעתנו מורבצה מסוגלת לקחת כאן את כל הקופה. ההימור: 2.

משחק מס' 68: קושיצה - רוזמברוק. ההימור: 2

קושיצה מדורגת במקום העשירי בליגה הסלובקית,  כשהיא מפסידה בשלושה משחקים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, שלושת ההפסדים בחוץ. בבית היא השיגה ניצחון במשחק האחרון מול דוקלה, זאת אחרי תיקו ושני הפסדים רצופים, שניהם בליגה. 

רוזמברוק החזקה ניצחה בחמישה מתוך ששת המשחקים האחרונים שלה, היא מדורגת במקום השלישי בטבלה וכבר שנים שהיא בין המובילות בליגה הסלובקית. בעונה שעברה ניצחה רוזמבורג בקושיצה 0-2. לדעתנו, גם הפעם זה יכול לקרות. נסמן כאן 2.

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f