קרב על הפסגה

המלצת WINNER ליורוליג: שתי מוליכות בית ב', פנאתינייקוס וצסק"א מוסקבה, יתמודדו הערב בקרב על המקום הראשון. מי תשאר מושלמת בתום הערב?

יום חמישי 10 נובמבר 2011
שלמה חסיד
פנאתינייקוס תארח הערב (חמישי) את צסק"א מוסקבה למשחק במסגרת המחזור הרביעי בבית ב' של היורוליג. שתי הקבוצות במאזן מושלם, עם שלושה ניצחונות משלושה משחקים. מדובר בקרב ישיר על ראשות הבית בין שתי קבוצות שזכו בחמש משש האליפויות האחרונות של המפעל. בשני הגמרים האחרונים, ב-2007 ו-2009 ניצחו היוונים.

פנאתינייקוס מובילה את היורוליג בקליעות - עם 90.3 למשחק - וחטיפות - 12.3 למשחק. צסק"א שניה בקליעות -עם 90 נק' למשחק, אבל מובילה את הטורניר באסיסטים - 22 למשחק. 

פאו תשחק ללא סטרטוס פרפגולו הפצוע, ואילו צסק"א תגיע למשחק בסגל מלא. האורחת משחקת משחק כוחני שפאו תצטרך לדעת להתמודד עימו. צסק"א משעינה את משחק ההתקפה שלה על אנדרי קירילנקו וננאד קריסטיץ. הדו קרב המעניין במשחק הוא בין רמונאס שישקאוסקאס מצסק"א לדיאמנטידיס היווני - וזה אולי הקרב שיכריע את המשחק. 

ליוונים יש יתרון קל במשחק, שיכול להיות בקלות גמר היורוליג בתחילת חודש מאי. זליקו אוברדוביץ' מאמן פאו אמר: "במשחק אול סטאר כזה הכול יכול להיות. אני סומך על השחקנים שלי, אבל גם אם נסיים במקום השני בבית נוכל ללכת עד הסוף במפעל". יונאס קזלאוסקאס מאמן צסק"א אמר: "משחק קשה ביותר, בין שתי קבוצות עילית בעולם הכדורסל. הכוחות שקולים ומשחקים כלאה מנצחים על ידי מלחמה וזיעה ולא בדיבורים". 

משחק מס' 200:  פנאתינייקוס -צסק"א מוסקבה (2+). ההימור:  2

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b