עם הגב לקיר

המלצת WINNER ליורוליג: ז'לגיריס קובנה ובאמברג יתמודדו הערב במשחק חשוב במסגרת המחזור ה-4 בבית ב' של המפעל

יום חמישי 10 נובמבר 2011
שלמה חסיד
ז'לגיריס קובנה תארח הערב (חמישי) את באמברג למשחק במסגרת המחזור הרביעי בבית ב' של היורוליג. המארחת עם שלושה הפסדים משלושה משחקים עד כה, ברוס עם שני הפסדים וניצחון אחד. שני הצדדים נפגשים לראשונה מאז 2005/6, אז ז'לגיריס ניצחה בשני המפגשים.

ז'לגיריס מובילה את היורוליג בריבאונדים, ומאז שאלכסנדר טריפוניביץ' מונה למאמנה הקבוצה מפגינה היא שיפור. ג'ון גולדסברי מבאמברג הוא השחקן היחידי שפצוע בקבוצה, כאשר ז'לגיריס תופיע בהרכבה המלא.
רוברטס יבטוקאס, המניה הבטוחה של ז'לגיריס מתחת לסלים, ייאלץ להתמודד עם מרכוס סלגטר שאיננו קוטל קנים במאבקים כאלה. סוני ווימס, המוח של ז'לגיריס, יצטרך להסתדר עם קאסיי ג'ייקובסון, כוכבה של האורחת. אבל הקרב שיכריע את המשחק הוא בעמדת הגארד בין מרקו פופוביץ' לבראיין רוברטס, בו יש עדיפות למקומיים שכנראה ינצחו את המשחק.
אנטון ג'אבל מברוס אמר: "ז'לגיריס עם הגב אל הקיר. הפסד שלה והיא מחוץ לטופ 16. היא יריבה מסוכנת ויהיה לנו מאוד קשה, אבל זה בהחלט אפשרי". רובטאס יבטוקאס מז'לגיריס אמר: "אנחנו מצפים למשחק קשה ביותר, אבל אם נפסיד בו זה סוף הסיפור שלנו ביורוליג השנה. יש לי הרגשה שנעשה ניצחון גדול שיוציא אותנו לדרך חדשה במפעל". 

משחק מס' 139: ז'לגיריס קובנה - באמברג (7+). ההימור: 1

צילום: zalgiris.lt

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק