המאזן מדבר בעד עצמו

המלצת WINNER ליורוליג: ברצלונה וסיינה ייפגשו הערב בספרד לקרב על ראשות בית ד', כאשר שתי הקבוצות מושלמות ערב המשחק. מקאלב: "לא יודע אם יש קבוצה באירופה שיכולה לנצח את המשחק הזה״

יום חמישי 10 נובמבר 2011
שלמה חסיד
ברצלונה תארח הערב (חמישי) את סיינה למשחק במסגרת המחזור הרביעי בבית ד' של היורוליג. שתי הקבוצות במאזן מושלם של שלושה ניצחונות, כך שמדובר בקרב ישיר על המקום הראשון בבית. 

מאז 2003 שתי הקבוצות הגיעו ביחד 8 פעמים למעמד הפיינל-פור. דייויד אנדרסן מסיינה חוזר לאולם בו הוביל את בארסה לזכייה ביורוליג לפני שנתיים, אולם בו סיינה לא ניצחה מאז 2005.

ברצלונה הכי טובה ביורוליג בסלים מהשדה - 84% למשחק. סיינה שניה במפעל בקליעות מהשלוש עם 48.1% בממוצע למשחק. שתי הקבוצות עם סגלים מלאים.

סיינה תנסה לעצור את ארזם לורבק, ושון סטורוק ינסה לעשות את הבלתי אפשרי. אבל האס הגדול של בארסה הוא כמובן חואן נבארו, אליו יוצמדו רימאס קאווקינאס ומרקו קרטרו בשמירה כפולה. התחזית - ניצחון רביעי לבארסה.

צ׳אק אידסון מבארסה אמר: ״סיינה קבוצה חזקה והמאזן שלה מדבר. יהיה לנו קשה מאוד אבל ננצח״. בו מקאלב מסיינה הוסיף: ״אם נפסיד במשחק חשוב שזה לא יהיה בהפרש משמעותי. אני לא יודע אם יש קבוצה באירופה שיכולה לנצח את המשחק הזה״.

משחק מס' 186: ברצלונה - סיינה (8+). ההימור: 1

צילום: Getty Images

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק