המלצת WINNER לגביע האנגלי

בארי, מהליגה הראשונה באנגליה, תארח את קראולי טאון המדורגת שניה בליגה השניה, למשחק במסגרת הגביע האנגלי. אנו מעניקים לכם המלצת ווינר למפגש המסקרן

שבת 12 נובמבר 2011
שלמה חסיד
בארי תארח אחר-הצהריים (שבת) את קראולי טאון, למשחק במסגרת הגביע האנגלי. בארי, מהליגה הראשונה באנגליה, נמצאת בבעיה במשחקי הבית שלה העונה. מול הקהל הביתי שלה, ניצחה הקבוצה רק בשניים משמונת המשחקים אותם אירחה. למשחק הערב, היא מגיעה אחרי ניצחון חוץ מרשים 0-2 על אולדהאם אטלטיק, כך שהביטחון העצמי של שחקניה מצוי בעליה.

מאזן החוץ של בארי העונה טוב יותר משל משחקי הבית שלה, מה שמשאיר פתח לתקווה עבור קראולי להשיג תוצאה טובה במשחק הזה. שחקני בארי, פיטר סוויני ואנדי בישופ, נבחרו לנבחרת המחזור האחרון בליגה וזו עוד נקודה חיובית עבור הקבוצה. בישופ הבקיע צמד במחזור הקודם וסך כל השערים שלו עומד על חמישה - מה שהופך אותו לסקורר של הקבוצה, אבל סוויני, לו כבר שלושה בישולים, הוא השחקן היצירתי של הקבוצה.

קראולי מדורגת שניה בליגה השניה, עם אפשרות ריאלית להגיע לליגה הראשונה. מאזן משחקי החוץ של הקבוצה העונה עומד על ארבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. פתיחת העונה של הקבוצה מוגדרת כמצויינת והיא מפגינה כדורגל טוב והתקפי.

הקבוצה בלתי מנוצחת בארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. מאטי טובס עם תשעה שערים וחמישה בישולים הוא הכוכב של הקבוצה שאליו יש לשים לב. לאור הצלחת הקבוצה במשחקי החוץ העונה ולאור כישלונה של בארי במשחקי הבית, נראה כי קראולי תזכה בניצחון דחוק במשחק. 

משחק מס' 140: בארי - קראולי טאון. ההימור: 2


צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b