3 המלצות WINNER לספרדית שנייה

המחזור ה-13 בליגה הספרדית השנייה יחל בשבת, ואנו בחרנו להעניק לכם שלוש המלצות ווינר לשלושה משחקים שונים

שבת 12 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 219: הרקולס - מורסיה. ההימור: 1
 
אחרי 12 מחזורים בליגה הספרדית השנייה, היורדת הטרייה הרקולס מוליכה את הטבלה עם 28 נק'. במחזור האחרון היא הפסידה בג'ירונה 1-0, הפסד מאוד מפתיע שקטע שבעה ניצחונות רצופים ושמונה ניצחונות בתשעה משחקים. 

הרקולס תארח היום את מורסיה, שמדורגת במקום התשיעי בטבלה. במחזור האחרון נפרדה מורסיה בתיקו ביתי מדפורטיבו, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. מורסיה לא הפסידה במהלך תשעה משחקי ליגה רצופים. 

השתיים נפגשו באוגוסט למשחק ידידות בהרקולס, וסיימו אותו בתיקו 1-1. במסגרת הליגה הן נפגשו לפני שנתיים, בעונת העליה של הרקולס, ושני המשחקים אז נגמרו בתיקו. מורסיה עושה להרקולס לא מעט צרות, אבל הפעם לדעתנו היא לא תחזיק מעמד. להערכתנו, הרקולס תשמור על הביתיות שלה. אנו נסמן כאן 1.
  
משחק מס' 227: פסקארה - פאדובה. ההימור: 1

פסקארה מדורגת במקום הרביעי בטבלת הליגה הספרדית השניה. היא הפסידה במחזור האחרון 3-1 בליבורנו, זאת אחרי רצף של חמישה ניצחונות. מנגד, פאדובה מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשזו הפסידה פעם אחת בארבעת המשחקים האחרונים שלה, והיא אחרי תיקו 2-2 מול ג'ובה סטאדיה במחזור האחרון. 

בעונה שעברה ניצחה פאדובה את פסקארה בשני המפגשים. למרות זאת, העונה פסקארה קבוצה טובה יותר, גם בהפסד האחרון שלה היא הוליכה 0-1 לפני שהתפרקה. לדעתנו, פסקארה תחזור לעצמה היום, ואנו נהמר שהיא תנצח את פאדובה. ההימור: 1
  
משחק מס' 238. סבאדל - קורדובה. ההימור: 2

שתי הקבוצות מגיעות למשחק בכושר לקוי. סבאדל במקום החמישי בטבלה, אחרי תבוסה 5-0 לחימנאסטיק, שהגיעה אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד נוסף בגוואדלחרא. קורדובה במקום העשירי בטבלה, היא אחרי תבוסה 3-0 במשחק ידידות מול מלאגה מהליגה הראשונה כשבליגה השניה היא אחרי ניצחון אחד בשישה משחקים. 

סבאדל, שהעפילה השנה לליגה הראשונה, נראית רע לאחרונה, ולמרות שהיא מדורגת לפני קורדובה בטבלה, לדעתנו, היא לא תנצח את המשחק הזה. קורדובה בגדול, טובה יותר, לפחות על הנייר, ולדעתנו, היא מסוגלת להפתיע כאן ולקחת את כל הקופה. ההימור: 2.

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8