אברמוביץ' החמיא לבן חיים

רומן אברמוביץ' נכח במשחק והתלהב מהמנהיגות של טל בן חיים, שלא חשש להתעמת עם ווין רוני. בן חיים צפוי לחתום בצ'לסי בעונה הבאה. גם גרנט בדרך לכחולים מלונדון

יום ראשון 25 מרץ 2007
אשר גולדברג
רומן אברמוביץ', הבעלים של קבוצת צ'לסי, נכח הערב במשחקה של נבחרת ישראל מול אנגליה. בנשחק צפה גם המאמן הלאומי לשעבר, אברהם גרנט. בכל פעם שבלם נבחרת ישראל, טל בן-חיים, תיקל או בלם את חלוץ מנצ'סטר יונייטד, וויין רוני, הדבר גרר קריאות התפעלות מצידו של המילארדר.

מקורבים לאברמוביץ', שישבו לצידו ביציע הכבוד, טוענים כי הבלם הישראלי יעשה כבר בקיץ את הדרך מבולטון לשכונה הלונדונית של צ'לסי. נראה כי בן חיים לא יהיה הישראלי היחיד אצל הכחולים, כיוון שאברמוביץ' מעוניין לראות בקבוצה גם את אברהם גרנט.

אברמוביץ' אהב את העימות בין בן חיים לרוני, שעלה לשניים בכרטיסים צהובים והוכיח כי הבלם הישראלי לא מפחד מעימותים פיזיים. כמו כן, התלהב אברמוביץ' מיכולת המנהיגות של הבלם. על-פי התכנון, בן חיים אמור לשתף פעולה עם ג'ון טרי במרכז ההגנה של צ'לסי בעונה הבאה.

בן חיים עצמו סרב להתייחס הערב לנושא רוני ולעימות ביניהם. הבלם אמר לאחר המשחק: "אנגליה היא נבחרת מצויינת, מהטובות באירופה. עכשיו חובה להצח ביום רביעי את אסטוניה, כי אחרת לא עשינו כלום, לנוכח התוצאות היום".
  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק