בנאדו מתאמן עם הנבחרת

הנבחרת קיימה אימון שחרור באיצטדיון ר"ג. קולאוטי ועידן טל אמורים לחזור להרכב. בנאדו נבדק על ידי הרופא ועלה לאימון עם חבריו. יוסי בניון יוסט לעמדה קדמית יותר עקב חזרתו של טל

יום ראשון 25 מרץ 2007
אשר גולדברג
דרור קשטן נכנס בסיום המשחק מול אנגליה לחדר ההלבשה, לחץ לכל השחקנים את הידיים והודה להם על המאמץ הרב שהשקיעו. קשטן איפשר לשחקנים לחזור לבני משפחותיהם, אבל כבר הערב התייצבו השחקנים לאימון שחרור באצטדיון רמת-גן, לקראת המשחק מול אסטוניה ביום רביעי ב-19:00.

להרכב הפותח ביון רביעי יחזרו רוברטו קולאוטי ועידן טל, שלא שיחקו מול אנגליה עקב כרטיסים צהובים. טל אמור לחזור לשחק בקישור האחורי, מה שידחוף את בניון לעמדה קדמית יותר ויוציא את עמית בן-שושן מההרכב הפותח. לחוד ההתקפה יחזור קולאוטי במקום פיני בלילי. 

אריק בנאדו, שסובל ממתיחה ליד הברך, נבדק על ידי רופא הנבחרת, ד"ר מארק רוסנובסקי, ועלה להתאמן עם שאר חבריו, כשההחלטה הסופית לגביו תתקבל מאוחר יותר.

השחקנים ששיחקו בשבת מול אנגליה שוחררו מאימון הערב, שאר השחקנים ערכו אימון טקטי, אותו מעביר משה סיני.

זאב זלצר, מאמן העל של נבחרות הנוער, צפה בטאלין במשחקה של יריבתה הבאה של ישראל, אסטוניה, הערב מול רוסיה. המשחק הסתיים בניצחון רוסיה 0:2 וזלצר יעביר דו"ח על האסטונים עוד הלילה, בכדי שקשטן יוכל לעבור עליו יחד עם משה סיני לפני אימון הערב.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק