פאר בסיבוב השלישי במיאמי

מיאמי: פאר גברה על קטאלינה קסטאנו הקולומביאנית 2:6, 1:6 בסיבוב השני. אנדיוני הפסידו בסיבוב הראשון לצמד שבדי-גרמני. רם: "שיחקנו רע מאד"

יום ראשון 25 מרץ 2007
שחר פאר המשיכה הלילה את העונה המצויינת שלה, כשגברה בסיבוב השני של טורניר מיאמי בקלות על קטאלינה קסטאנו הקולומביאנית 2:6, 1:6. המשחק הופסק בגלל הגשם כשפאר זקוקה למשחקון אחד כדי לנצח, וכשהטניסאיות שבו מן ההפסקה זכתה פאר במשחקון הנכסף.

פאר תפגוש בסיבוב הבא את יוליה ואקולנקו שהעפילה מהמוקדמות. אם תנצח צפויה פאר לפגוש בשמינית הגמר את המדורגת שלישית, אלנה קוזנצובה, עליה גברה, כזכור, בשמינית גמר אליפות אוסטרליה הפתוחה.

אנדי רם ויוני ארליך המשיכו הערב את מסעם בארה"ב ולאחר ההפסד בגמר של האינדיאן וולס, הגיעה תקופת השפל עם הפסד בסיבוב הראשון של טורניר מיאמי. 

הצמד נוצח בשתי מערכות על ידי הצמד השבדי גרמני של סיימון אספלין ומייקל קולמן 6:4, 6:4 ובעצם סיים את דרכו בטורניר לאחר שעה וחצי של משחק בסך הכל. 

הישראלים המדורגים 7 בטורניר פתחו לא טוב את המשחק והפסידו את שני משחקי ההגשה הראשונים שלהם ופיגרו 4:0. למרות מצבם הקשה הישראלים חזרו למשחק וצימקו את התוצאה ל-5:4 עם התאוששות מעולה. אך אספלין וקולמן לא נבהלו וניצחו את המערכה 4:6.

המערכה השנייה החלה כשכל צמד לוקח את שני משחקוני ההגשה הראשונים שלו, אך אספלין וקולמן הצליחו לשבור במשחקון החמישי ולעלות ל-2:3. רם וארליך הצליחו לשבור חזרה ל-3:3 ואף נותרו במשחק עם 4:4 לאחר שמונה משחקונים. אך כאן נגמר הכח של הישראלים והם נוצחו בשני המשחקונים הבאים ובמשחק כולו.

רם היה מאוכזב מאוד בסיום המשחק ואמר ל-TELESPORT: "שיחקנו רע מאוד היום. אני שונא להפסיד. הדבר היחיד שאני יכול להגיד כרגע זה שאני שמח לחזור לארץ הביתה אחרי מסע ארוך וטוב בטורנירים בארה"ב. אני כבר לא יכול לחכות למשחק בגביע דיוויס מול איטליה בעוד שבועיים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק