5 המלצות WINNER ליום שני

משחקי מוקדמות יורו עד גיל 21 יימשכו היום, ואנו בחרנו להעניק לכם חמש המלצות ווינר לחמישה משחקים שונים

יום שני 14 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 145: יוון עד 21 - בוסניה עד 21. ההימור: 1

הנבחרת הצעירה של יוון הוכיחה שגם לה יש שחקנים מצויינים, ואחרי שלושה ניצחונות רצופים בקמפיין היא אמנם הפסידה לגרמניה, אבל היה זה בתוצאה 5-4 במשחק לחימה אדיר. היא כבר הוליכה 0-1, השוותה ל- 4-4 בדקה ה-90 וספגה כמה שניות לאחר מכן את השער החמישי. במשחק הערב היא תחסר את פורטוניס, שהורחק במשחק מול הגרמנים. 

בוסניה, מנגד, נמצאת במקום הרביעי בבית מס' 1, הפסידה בקפריסין 2-1 משער עצמי של ברקאלו בדקה ה-90. לדעתנו, היוונים יחזרו לעצמם הערב אחרי ההפסד לגרמנים, אנחנו הולכים כאן איתם.

משחק מס' 148: קרואטיה עד 21 - אסטוניה עד 21. ההימור: 1 

שלא כמו הנבחרת הבוגרת שלה, הנבחרת הצעירה של קרואטיה נראית רע מאוד ורק אחרי שלושה הפסדים רצופים, הצליחה לנצח במשחקה האחרון את אסטוניה 0-1, מולה תתמודד שוב היום. 

האסטונים נראים בעצמם רע מאוד. אחרי תיקו מאופס בפתיחה, הם הפסידו לקרואטיה בבית וספגו תבוסה 6-0 לספרד במשחק האחרון. לטעמנו, אחרי שניצחו אותם בחוץ במשחק הראשון בין שתי הקבוצות, הקרואטים ישלימו ניצחון כפול.

משחק מס' 152: פולין עד 21 - מולדובה עד 21 (+1). ההימור: 1 

עד כה הפסידה מולדובה בכל ארבעת המשחקים שלה, והיא ספגה בהם לא מעט שערים- רביעיה מאלבניה, שישייה מרוסיה וחמישיה מפורטוגל במשחק האחרון. פולין ניצחה 3-4 את אלבניה בתום משחק מותח במחזור האחרון, זאת אחרי תיקו 1-1 מול פורטוגל החזקה. 

נראה כי פולין תיאבק עם פורטוגל על המקום השני בבית. לא ידוע אם תצליח במשימה בסופו של דבר, אבל לגבי היום- היא ככל הנראה תצטרף לחגיגת השערים מול מולדובה. אנו מהמרים שהפולנים ינצחו את המשחק הזה בהפרש של שני שערים או יותר.

משחק מס' 175: בלגיה עד 21 - אנגליה עד 21. ההימור: 2

בלגיה מגיעה למשחק היום אחרי תיקו 2-2 מול נורבגיה בחוץ, כשלו קדם תיקו בתוצאה זהה מול אזרביג'אן. היא תארח את אנגליה המושלמת, שניצחה בכל המשחקים שלה עד כה- את אזרביג'אן, נורבגיה ופעמיים את איסלנד. 

הבלגים לא ממש מבריקים בשני המשחקים האחרונים שלהם. הם שמטו פעמיים יתרון מול נורבגיה במשחק האחרון ולפני כן מול אזרביג'אן החלשה חזרו מפיגור 2-0 לתיקו 2-2. לדעתנו, האנגלים לא יעצרו גם בבלגיה. יש להם מספיק כשרונות בשביל להותיר את הנבחרת שלהם עם מאזן מושלם גם אחרי המשחק.

משחק מס' 178: צרפת עד 21 - סלובקיה עד 21. ההימור: 1

שתי הקבוצות עם מאזן מושלם ערב המשחק, ולפחות אחת מהן תאבד היום נקודות ראשונות. הצרפתים עם יחס שערים של 0-10 בארבעה משחקים, והסלובקים במאזן של 0-9 בשלושה משחקים. צרפת התעללה בלטביה, קזחסטן ופעמיים ברומניה כשהסלובקים עשו זאת מול קזחסטן ופעמיים מול לטביה. 

לצרפת יש לא מעט כשרונות בנבחרת הצעירה, בינהם לקאזטה שמשחק בליון, קאקוטה מבולטון וקוקלין מארסנל. אצל הסלובקים ניתן לציין את החלוץ מאק מנירנברג ואת הקשר וויס מאספניול. ההימור שלנו- הצרפתים ימשיכו היום למאזן מושלם. אנו הולכים על ניצחון ביתי שלהם.
  
צילום: Getty Images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק