טרי: חדר ההלבשה היה מת

קפטן נבחרת אנגליה התייחס להרגשת השחקנים בסיום התיקו 0:0 נגד ישראל. למפארד: הביטחון שלנו עדיין קיים. אנגליה המריאה לברצלונה

יום ראשון 25 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
קפטן נבחרת אנגליה, ג'ון טרי, חשף כי מאמן הנבחרת, סטיב מקלארן, זעם על השחקנים בחדר ההלבשה בסיום התיקו 0:0 נגד ישראל.

טרי: "מקלארן צעק עלינו בצדק. אנחנו מרגישים כאילו הפסדנו את המשחק. חדר ההלבשה היה מת. היה שקט ותסכול בקרב השחקנים".

גם פרנק למפארד ניסה לשדר אופטימיות לגבי המשך הטורניר: "הביטחון שלנו עדיין טוב מאוד. כעת, אנחנו בהחלט מאוכזבים, אבל הביטחון עדיין בליבנו.

"כל מה שנותר לנו לעשות כרגע, זה להמשיך ולעבוד קשה, להישאר חיובים עם ביטחון. לקוות להוציא תוצאה טובה באנדורה ולהמשיך חזק הלאה".

קשר קבוצת צ'לסי האנגלית הוסיף: "יש לנו את השחקנים הטובים בזמן הנכון, יש לנו חלוצים ויש לנו כמובן עושי שערים. מה שנותר לנו לעשות, זה לשמור על פרופיל טוב ולקוות שהכל יסתדר לטובה".

ג'ון בארנס, שחקן העבר של נבחרת אנגליה, שנכח בארץ וצפה במשחק אמר: "אנחנו צריכים להמשיך הלאה, כדי להצליח. בזמן שאנגליה הייתה צריכה לנצח וכולם קבעו זאת, ראינו שזה בהחלט קשה. נקודה כאן ברמת גן, זה כלל לא תוצאה רעה.

"ניצחון כמובן היה יכול להיות תוצאה מצויינת. הפסד הוא היה קטסטרופה, אבל נקודה זה הרע במיעוטו. כעת אנחנו צריכים לנצח את משחקי הבית, וגם לא לשכוח שרוסיה צריכה לבקר בישראל, וזה לא הולך להיות לרוסים קל".

אנגליה המריאה הערב

נבחרת אנגליה עזבה את ישראל הערב. נהוג שנבחרות זרות או קבוצות זרות עוזבות את ישראל מיד לאחר המשחק או בבוקר שלאחריו, אבל מתברר שביום שישי בערב ביקשו סטיבן ג'רארד וג'ון טרי מראשי נבחרתם להישאר יום נוסף בישראל.

השחקניים טענו כי יהיה להם קל יותר להירגע בישראל בשמש החמימה מאשר לחזור לאירופה

בקרב שחקני נבחרת אנגליה יש אכזבה קשה מהתיקו אתמול ברמת גן. ג'ימי קראגר אמר הבוקר לתקשורת האנגלית: "הפסדנו לישראל 0:0. מה שקרה הוא רע מאוד. אנחנו פשוט לא מצליחים לכבוש שערים. ננצח את אנדורה, אבל זו לא חוכמה כי כולם ינצחו אותה. 

"אין ספק שקרואטיה זכתה כאן בניצחון חשוב מאוד כי אני לא חושב שרוסיה תוכל לנצח בישראל. אנחנו חייבים להתחיל לנצח כדי להכריע הכל לפני המחזור האחרון שלא נגיע למשחק מכריע מול קרואטיה עם כל המתח".

אנשי התקשורת האנגלית אמרו כי אין בכלל ספק שבמשחקים הבאים אנדרו ג'ונסון יחזור לספסל. ג'ונסון קיבל אשראי בזכות פציעתו של פיטר קראוץ' והוא גילה יכולת בינונית מאוד.

הערכה אצל אנשי התקשורת האגלית היא כי אם דיוויד בקהאם ימשיך בשיפור ביכולתו בריאל מדריד, יהיה חייב סטיב מקלארן להחזיר אותו לנבחרת.

צילום: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק