אם נינט היתה משחקת

אשר גולדברג טוען שישראל של דרור קשטן לא שיחקה נגד קונוסים, אבל לנבחרת ישראל לא היו את הכלים ההתקפיים מול הגנת מלכת בריטניה. למעשה, רק כוכבת העל עברה את הבלם המצטיין

יום ראשון 25 מרץ 2007
אשר גולדברג

דרור קשטן ומשה סיני מרוצים מהתיקו המאופס מול אנגליה, בהחלט כן. כי אנגליה לפחות בשם כפי שאמר קשטן עדיין אנגליה.

על כר הדשא, רק ניסיון אחד לעבור את קפטן ובלם נבחרת אנגליה צלח. נינט טייב ביום חלש מצאה דרך מבולבלת להגיע למיקרופון לשיר את ההמנון. היא צעדה נרגשת ופרצה את השורה האנגלית, מזיזה את הקפטן , ג'ון טרי הצידה.

אח"כ ניסו גם אלו שמכונים "חלוצי נבחרת ישראל" לחדור מבעד לטרי, האיש מצ'לסי, וכשלו.

פיני בלילי האיש שהגיע מסיפורי האגדה של "סיבספור" התורכית, לא עשה כלום על כר הדשא. את הראש הוא אפילו לא הרים, מחשש לפגוש את מבטו של אברהם גרנט.

אבל לא רק בלילי לא הגיע. טוטו תמוז ממשיך להתרכז בנושא תעודת המעבר שלו. ההגנה האנגלית החליטה גם היא לא תנפיק לו מעבר , כך שמשחקו והמאבק להביאו למשחק היוקרתי כשל, אולי בגלל שפרט לאימון הסיכום לא חשבו אפילו לתרגל אותו בהרכב.

עמית בן שושן נראה כבוי, לא מחוייך ונדמה כאילו מאלצים אותו לשחק כדורגל. יכול להיות שהישיבה על ספסל בית"ר י"ם הקפיאה את ביצועיו.

עידן בן סהר ובגדול...

צמד החלוצים שלדעתי צריך לפתוח נגד אסטוניה ביום רביעי חייב להיות מורכב מרוברטו קולאוטי ובן סהר. בן סהר חייב להיבנות כבר מעכשיו ולהפוך למנהיג והמוביל בנבחרת ישראל.

הקפטן, יוסי בניון, צריך לקחת תחת כנפיו את "ילד הפלא" ולהפוך אותו לשחקן קבוע ולגיטימי  בכחול-לבן, בחוד ההתקפה. אגב, זו התוכנית של מוריניו בצ'לסי.

בן חיים וג'ון טרי

כבר בקיץ נראה את טל בן חיים שלנו בסטמפורד-ברידג', של צ'לסי.נראה את צמד הבלמים של מוריניו וגרנט הופכים את צ'לסי לקבוצה המובילה באירופה ולא רק בשכר שחקניה. בן חיים העלים את ויין רוני והפך אותו לבכיין . מעניין מה יגיד עכשיו אותו סאם אלדייס, מנג'ר בולטון, שניבא מקצועית שווין רוני יעשה גיהינום לבן-חיים. אין ספק, הצמד ג'ון טרי וטל בן-חיים יעשו סדר עולמי חדש בכחול- לבן של רומן אברמוביץ'.

הכי חשוב בעולם - אסטוניה

הכדורגל ממשיך לנפק קלישאות, כך שהחל מיום ראשון בואכה ימי שני, שלישי ורביעי. המשחק הכי חשוב של הכדורגל הישראלי מאז ומעולם הוא נגד אסטוניה הזניחה. ככה זה, כי ככה מדברים שחקני הנבחרת הלאומית. ככה זה, כי כך אומרים במסדרונות ההתאחדות לכדורגל. ככה זה, כי כך מוכרים הפרשנים ודוברים שונים את קלישאות הכלום לקהל.

צל"ש להתאחדות

מבחינתי, הארגון והסדר החדש של ההתאחדות לכדורגל מול התקשורת מבחינת תנאי עבודה והכיף לסקר משחק לפני ואחרי חייב במתן צל"ש. אני מאמין (נס ) שישראל תגיע ליורו 2008. אבל הארגון סביב המשחק נגד אנגליה שווה כבר עכשיו עליה למונדיאל 2010.

צילום: רויטרס

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק