פורטוגל תשלים את העבודה?

המלצת WINNER לפלייאוף מוקדמות יורו 2012: בעיקר ביש מזל מנע מפורטוגל כיבוש שער בתיקו המאופס בסרביה בסוף השבוע האחרון, אבל הערב היא תצטרך לעשות זאת בביתה כדי להבטיח את מקומה בטורניר

יום שלישי 15 נובמבר 2011
שלמה חסיד
פורטוגל תארח הערב (שלישי) את בוסניה למשחק במסגרת גומלין פלייאוף מוקדמות יורו 2012. אחרי שנפרדו בתיקו מאופס במשחק הראשון ביניהן בבוסניה, תנסה הלילה המארחת לסגור את עלייתה לטורניר.

פורטוגל שלטה ב- 70 מתוך 90 הדקות במשחק הראשון בסוף השבוע האחרון. רק ביש מזל מנע ממנה שער חוץ או שניים. בהתייחס לשני משחקיה הקודמים, פורטוגל במגמת שיפור. חזרתם של פפה ופביו קונטראו שינתה את הנבחרת ללא היכר.
רק לפני שנתיים פורטוגל ניצחה פעמיים 0-1 את בוסניה בפלייאוף והעפילה למונדיאל. פורטוגל כבר הוכיחה שהיא לא נבחרת שעומדת בלחצים, כשהפסידה במשחק האחרון בשלב הבתים לדנמרק 2-1 והחמיצה הזדמנות לעלות מהמקום הראשון. כשהיא הפייבוריטית לנצח במשחק, הלחץ עובר אליה. כיצד זה ישפיע על שחקניה?
האורחים בלתי מנוצחים בשבעה משחקים וספגו רק שער אחד בסדרה הזו. פפאק, פנדזה ומיצ'דזה שהחמיצו את המשחק הראשון יפתחו בליסבון. סהילוביץ' המוצהב ייעדר מהמשחק. 
 
למרות שאסור לזלזל בבוסניה, כאשר מדובר בנבחרת חוץ מצויינת שכבר עשתה צרות לצרפת בפריז, ההערכה היא שפורטוגל תנצח ותימנע מסנסציה בקנה מידה עולמי על חשבונה. 

משחק מס' 91: פורטוגל - בוסניה. ההימור: 1


צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b