הפסד יהרוס את הקמפיין

מוקדמות היורו2008: עידן טל התראיין הערב במסיבת עיתונאים לקראת המשחק הבא מול אסטוניה וקבע כי המשחק הקרוב חשוב מאין כמוהו: זה יהיה קשה אבל הכל אפשרי. בנאדו: יש לי מתיחה קלה, אך יהיה בסדר

יום ראשון 25 מרץ 2007
אשר גולדברג

נבחרת ישראל ממשיכה את ההכנות לקראת המשחק מול נבחרת אסטוניה, שיערך ביום רביעי באיצטדיון רמת גן. הערב (ראשון) נערכה מסיבת עיתונאים, לאחר פסטיבל אנגליה וההכנות לקראת המשחק הבא.

עידן טל, קשר הנבחרת, שלא שיחק מול אנגליה אמר במסיבת העיתונאים: "בוא נעבור את המשחק הבא, נתכונן ונבקיע שערים. ואחר כך נראה מה יהיה, כדורגל זה עד הרגע האחרון, הכל יכול להיות, זה יהיה קשה יותר אבל הכל אפשרי.

"קודם כל צריך להתכונן טוב, אני מניח שנעשה את ההכנה כמו שצריך. השחקנים ינוחו, אלא ששיחקו. נבואמוכנים למשחק הבא. אני לא מתעסק עם התקשורת יותר מדי, אני מסתכל על המשחק שלי בתור משחק, וכל אחד עושה את זה. מי שבחור לפרגן ועושה את זה בדרך אחרת, זה עניין של ביקורת וצריך לקחת את זה בפרופרציה.

"רציתי מאוד להשתתף ולשחק במשחק הזה, זה אנגליה ובאווירה כזאת, הייתה ממש חגיגה ואני לא זוכר מתי היה דבר כזה. חבל לפספס היה משחק כזה".

טל אף הוסיף לגבי המשחק הבא: "לא מדברים על שחקנים שלא שיחקו, מדברים על שחקנים ששיחקו. אם אני אשחק אני מקווה לעשות את הכי טוב, ואני מקווה שאני אבקיע הרבה שערים. 

"בוא לא נשכח שיש קבוצה טובה מולנו, אסטוניה קבוצה מצויינת, היה קשה לנצח אותם בחוץ. נקווה שנעשה את זה כמו שצריך. אני מניח שאם נפסיד, זה יהרוס את הקמפיין". 

אריק בנאדו, שחקן נבחרת ישראל אמר הערב: "יש לי מתיחה קלה, ואני מקווה שאהיה בסדר. זה רק היום הראשון, וזה פחות חמור לפי מה שחשבתי בתחילה. 

"אני לא בטוח. אני חושב שמשחק המפתח הוא ביום רביעי. ברגע שלא ניצחנו את האנגלים, המשחק מול אסטוניה הוא הכי חשוב מבחינתנו. הפסד ולא ישאר סיכוי לעלות ליורו. צריך לעשות הכל כדי לנצח את המשחק הזה. אם ננצח, הכל עוד פתוח. 

על המשחק מול האנגלים אמש אמר בנאדו: "מבחינת התוצאה, זו בהחלט תוצאה טובה. גם אנחנו וגם הקהל, רצה ניצחון. אך בואו לא נשכח כי מדובר בנבחרת האנגלית. לא נקל ראש, זו תוצאה בהחלט מכובדת. אני חושב שהתוצאה משקפת את מה שאירע על המגרש. יכלנו לכבוש שער בתחילת המשחק, היה לנו שתי מצבים טובים. 

"התוצאה טובה מבחינתנו. אם היינו מנצחים את קרואטיה בבית, אז היינו במצב מצויין. יש כאלה שחשבו שאפשר היה לעשות יותר. יכול להיות שלא היינו בשיאנו, יכול להיות שהיינו יכולים להשיג יותר. לפי היכולת שהשגנו אתמול, זו תוצאה טובה. היריב היה קשה, התוצאה הייתה מכובדת מאוד".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק