כדורגל עולמי וכדורסל איטלקי

יפן תפגוש את קולומביה וברזיל תתארח אצל טורקיה למשחקי ידידות. באיטליה תארח סיינה את רומא למשחק מספר 3 בחצי גמר הפלייאוף. ובשבדיה משחקים על הגביע

יום שני 04 יוני 2007
שרון חלבי

משחקי יום שליߩי בווינר נפרשים על פני כל היבשת.

יפן תפגוש את קולומביה למשחק ידידות בעוד ברזיל תתארח אצל ברזיל. בשבדיה ישחקו במסגרת הגביע. באיטליה רומא וסיינה ממשיכות להיאבק על מקום בגמר הפלייאוף.

משחק 5: יפן - קולומביה
משחק במסגרת טורניר קירין ביפן. היפנים ניצחו במשחק הראשון את מונטנגרו 0:2. קולומביה ניצחה 0:1 את מונטנגרו ולכן תיקו יספיק ליפנים לזכות בטורניר.

משחק שקול שרק בזכות הביתיות היפנים ינצחו ויזכו בטורניר. ההימור: 1, יחס: 1.85.<Ţr/>
משחק 6: ברומפויקרנה - אוסטרס

משחק במסגרת שמינית גמר הגביע השבדי. המארחים עברו בסיבוב הקודם את האלמשטד עם ניצחון חוץ 1:3. הם נמצאים במקום האחרון בליגה הראשונה עם ניצחון בודד ב-8 משחקים.

אוסטרס ניצחה בבית 1:3 את אורברו בסיבוב הראשון של הגביע.אוסטרס עוברת פתיחת עונה רעה מאוד והיא במקום הלפני אחרון בליגה השנייה עם ניצחון אחד משבעה משחקים.

הבדלי הליגות יעשו את שלהם וברומפויקרנה תנצח ללא קושי. ההימור: 1, יחס: 1.55.

̼strong>משחק 9: טורקיה - ברזיל

בעוד טורקיה נמצאת בעיצומה של מוקדמות יורו 2008, ברזיל מתכוננת לקופה אמריקה. במשחקי הידידות האחרונים שלה ניצחה ברזיל 0:4 את צ'ילה ועשתה תיקו 1:1 בוומבלי נגד אנגליה.

טורקיה הפסידה בשבת 3:2 בבוߡניה ואחרי פתיחת מצויינת של הקמפיין הגיעו הפסד ותיקו שהעמידו בסכנה את מקומם של הטורקים ביורו.

ברזיל נבחרת הרבה יותר טובה על הנייר, אבל הטורקים בביתם יכולים לעשות הפתעה ולצאת עם תיקו מהמשחק. ההימור: תיקו, יחס: 3.00.

̍ משחק 12: סיינה - רומא (8+)

המשחק השלישי בסדרת חצי הגמר באיטליה.

במשחק הראשון רומא ניצחה בסיינה 74:88. במשחק השני ניצחה סיינה ברומא 76:84. הסדרה חוזרת לסיינה ונראה שהפעם הולך להיות משחק צמוד עד הסוף וכל קבוצߔ יכולה לנצח. ההימור: 2, יחס: 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק