3 המלצות WINNER ליום שלישי

קצת לפני חזרת הליגות המרכזיות בסוף השבוע, גם הערב ייערכו בכל רחבי העולם משחקים בינלאומיים, חלקם רשמיים וחלקם מהווים הכנה לטורניר יורו 2012 ומשחקי ידידות. אנו מעניקים לכם 3 המלצות מסקרנות

יום שלישי 15 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מספר 65: יוון - רומניה

מאז ההפסד לארגנטינה במונדיאל בדרום אפריקה בקיץ שעבר, לא הפסידה הנבחרת היוונית כלל. בסך הכל 17 משחקים רצופים. המשחק האחרון שערכה יוון נערך ביום שישי האחרון, בו היא פגשה את נבחרת רוסיה והמשחק הסתיים ללא הכרעה, 1:1. 

כחלק מההכנות האחרונות לטורניר יורו 2012 שייערך בקיץ, תשחק הערב יוון מול נבחרת רומניה באצטדיונה של אלטץ' האוסטרית. הרומנים מגיעים למשחק היום אחרי שהפסידו 2-1 בבלגיה, כשלפני כן הם סיימו בשלושה משחקים רצופים בתיקו במסגרת מוק' היורו מול אלבניה, בלארוס ומול נבחרת צרפת. 

הנבחרת הרומנית נחלשה מאוד בשנים האחרונות ואינה מצליחה להעפיל לטורנירים המשמעותיים כפי שעשתה בעברה, בעוד היוונים תמיד מצליחים לספק את המוטל עליהם, גם בתקופות ירודות יותר כפי שניתן להגדיר את הדור היווני של השנים האחרונות. היוונים רוצים לשחזר את ההישג שלהם מלפני שתי קדנציות, אז זכו בטורניר היורו שנערך בפורטוגל. להערכתנו, יוון יכולה בסגל הנוכחי שלה לנצח את הנבחרת הרומנית. ההימור: 1


משחק מספר 70: גרמניה - הולנד

ביום שישי האחרון פגשה גרמניה את אחת ממארחות היורו הקרוב, אוקראינה וגם במשחק בו הגרמנים לא נראו בשיאם - הם השכילו שלא להפסיד. הגרמנים כבר פיגרו 2-0 ו-3:1 מול נבחרת אוקראינה, אך חזרו לעצמם במחצית השנייה וסיימו את המשחק בתיקו 3-3 מרהיב. 

הערב גרמניה תארח באצטדיון האימטק בהמבורג את סגנית אלופת העולם, הולנד שמגיעה למשחק אחרי תיקו מאופס מול נבחרת שוויץ ביום שישי האחרון. עשרה משחקים רצופים הגרמנים לא הפסידו (מאז ההפסד במשחק הידידות מול אוסטרליה). ההולנדים שהפסידו במשחק האחרון במוק' היורו, 3-2 לשבדיה, לא הפסידו לפני כן מאז גמר המונדיאל לספרד, כשגם אז זה היה בהארכה- למעשה, ההולנדים הפסידו רק פעם אחת במהלך 42 המשחקים האחרונים שלהם!

הגרמנים רוצים לחזור למסלול הניצחונות, הולנד מהצד השני רוצה לתת הצגה לקראת טורניר היורו המתקרב ואם אפשר על הדרך לגבור על יריבה מושבעת, אז אף אחד בממלכת האורנג' בוודאי לא יתנגד. אך גם הגרמנים לא יוותרו על ניצחון מול ההולנדים בקלות. לדעתנו, כמו שצריך להסתיים משחק ידידות - שני הצדדים יצאו מרוצים במשחק שיסתיים ללא הכרעה. ההימור: X


משחק מספר 77: אנגליה - שבדיה

אצטדיון וומבלי אירח ביום שבת בערב את משחק הידידות בין אנגליה וספרד, שהסתיים בניצחון נבחרת 3 האריות משערו של פרנק למפארד, וכעת אחרי שברזומה שלה השבוע ישנו ניצחון על אלופת העולם, תארח היום אנגליה באותו האצטדיון את נבחרת שבדיה, שגם היא הבטיחה את השתתפותה בטורניר אליפות אירופה הודות לניצחון במשחק הנעילה של שלב הבתים מול הולנד.

השבדים מגיעים למפגש בלונדון אחרי משחק ידידות לא פשוט מול דנמרק בסוף השבוע, שם הם הפסידו 2-0, כשהם משחקים בסגל כמעט מלא לחלוטין- כזה שכלל את זלאטן איברהימוביץ', לארסון, קאלסטרום, סוונסון ועוד.

האנגלים ימשיכו לשחק עם אותו הסגל שניצח את השבדים- בנט, וולקוט, למפארד ולסקוט צפויים להמשיך ולקבל את הקרדיט בהרכב. לדעתנו האנגלים יתנו לקהל שלהם עוד קצת נחת עם ניצחון במשחק ידידות לא ממש משמעותי. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק