דל בוסקה עולה להתקפה

אחרי ההפסד לנבחרת אנגליה ביום שבת בוומבלי, מצפה לנבחרת ספרד בונקר נוסף הלילה מול קוסטה ריקה. האם הספרדים יכשלו בשנית מול נבחרת המתבצרת בהגנה? דל בוסקה ינסה לעלות על לוח התוצאות כבר בפתיחה

יום שלישי 15 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

ספרד, אלופת העולם, מעולם לא הצטיינה יתר על המידה במשחקי הכנה. היא אמנם לא מתקשה מדי במרבית המשחקים, אך לא במקרה היא רשמה הפסד שני מתוך 4 משחקים במסגרת הידידותית ביום שבת האחרון. 

הלילה נבחרתו של דל-בוסקה תשחק בקוסטה ריקה, במשחק בו היא לא אמורה להתקשות. בוודאי לא כשיש לה הזדמנות להתפוצץ לאחר ההפסד המרגיז לאנגליה בוומבלי, 1:0 מראשו של פרנק למפארד.

ספרד היתה מאוד מאוכזבת מהמשחק האנגלי הנסוג, שבו עשרה שחקנים התבצרו בהגנה והותירו את ססק פברגאס ודויד וייה מול חומה בצורה ובלי יכולת לעשות כלום. ספרד אמנם רגילה לסגנון משחק כזה מיריבותיה, אך לא כך היא ציפתה שתשחק מולה מעצמה כמו אנגליה.

בשל אותו בונקר ועל מנת להקדים תרופה למכה אפשרית הלילה, סרחיו בוסקטס יפסיד את מקומו ב-11 הפותחים לטובת פרננדו טורס, זאת כאמור לקראת הבונקר הצפוי בקוסטה ריקה.

אם הזכרנו בפתיח את ההפסד השני של ספרד מתוך 4 משחקי ההכנה האחרונים, אז למעשה ההפסד האחרון לאנגליה היה הרביעי של הספרדים מאז המונדיאל. כשהם הפסידו גם לפורטוגל, ארגנטינה ואיטליה.

קוסטה ריקה מציגה את ברייאן רויז מפולהאם וג׳ואל קמפבל מלוריין הצרפתית - שמובילים את הנבחרת, אך ספק אם ביכולתם להוביל את הנבחרת ליותר משער זכות, אם בכלל, מול נבחרת אדירה כמו ספרד. ב-10 משחקיה האחרונים, במסגרות הקופה אמריקה, גביע הזהב ומשחקים ידידותיים - קוסטה ריקה הפסידה ב-8 משחקים וניצחה 2 בלבד - את בוליביה בקופה אמריקה ואת ארצות הברית במשחק ידידות. אל תצפו להפתעה מרעישה הלילה מול וייה וטורס.

משחק 83: קוסטה ריקה - ספרד. ההימור: 2 

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק