ספאחיה: לא קרה שום דבר

מאמן מכבי ת"א לא לקח ללב את ההפסד לגליל עליון. עודד קטש שכבר רגיל לנצח את מכבי: גילי עשה סל גדול. ספאחיה: אני רוצה לברך את הגליל. בורשטיין: גליל שיחקו מצוין

יום ראשון 25 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

הפועל גליל עליון סיפקה את הפתעת הערב בכפר בלום, כשהנחילה הפסד ליגה ראשון העונה למכבי ת"א. גילי מוסינזון, שכבר מורגל בניצחונות על מכבי, קלע את סל הניצחון. עומרי כספי הצטיין.

מאמן הגליל, עודד קטש, אמר בסיום: "היה מאד קשה, היה חסר לנו את סאשה. למכבי יש מומנטום כל משחק ליגה, גם בעונה הקודמת כשניצחנו פה הם חזרו מולנו, אבל התכוננו לזה ודיברנו על זה גם לפני המשחק. אסור להישבר מול הריצות שלהם וצריך להיות מרוכזים. גילי עשה סל גדול, אני מקווה לעוד הצגות כאלה, לפחות בבית."

מאמן המפסידה, נבן ספאחיה, לא התרגש במיוחד: "לא קרה שום דבר, הפסדנו משחק פעם ראשונה בליגה העונה. אני רוצה לברך את הגליל. אנחנו צריכים לחשוב על ביריב הבא ולתקן את הטעויות. שיחקנו הגנה רעה מאד במחצית הראשונה וזה עלה לנו במשחק. אני לא כועס על השחקנים, זה בסך הכל הפסד אחד. יש לי אחריות לעבודה ואני אמשיך כרגיל. לא צריך לשפוט את הקבוצה על-פי משחק אחד. האווירה בירושלים לא מיוחדת, זה פשוט קהל מצויין."

המצטיין במשחק, עומרי כספי: "הרגשה מדהימה, סוף סוף. דיברנו על זה ואמרנו שחייבים לשחק את המשחק שאנו מציגים במשחקים האחרונים. בלי סאשה ובלי אבישי שנפצע בהתחלה, אני שמח שנתנו כזה משחק. אמרתי לעודד תן לי את הכדור, צריך לדעת גם למסור וגילי היה פנוי".

קולע סל הניצחון, גילי מוסינזון: "זה לא פעם ראשונה שאני מנצח את מכבי, כל פעם זה יותר משמח. ראיתי שהיה דאבל-אפ על כספי, נכנסתי פנימה, קיבלתי כדור ועשיתי סל. אנחנו משחקים טוב, לא רק במשחק הזה, אלא בכלל לאחרונה, ומגיע לנו לנצח. במשפט אחד: תענוגי אקסטרא דלוקס."

טל בורשטיין: "גליל שיחקו מצויין וקלעו באחוזים גבוהים עם כמה זריקות משוגעות. היתה לנו הזדמנות לנצח אבל איבדנו כדור במגרש פתוח (הלפרין, א.א.). כל שנה אנחנו מפסידים כמה משחקים. התזמון יכול להיות טוב או רע, זה יכול להוביל לנחישות במשחקים הבאים או לכדור שלג, זה תלוי רק בנו".

שמיר: לא שיחקנו טוב

הפועל ירושלים השיגה ניצחון קשה, אחרי הארכה, מול עירוני רמת-גן. ירושלים השיגה ניצחון שמיני ברציפות ומוכנה למפגש ההשלמה ביום חמישי מול מכבי ת"א.

מאמן המנצחת, דן שמיר: "רמת גן קבוצה טובה מאד, לא שיחקנו כל-כך טוב ובכל זאת הצלחנו לנצח. לא כל המשחקים משחקים ברמה גבוהה. לא הצלחנו לעצור את רמת גן כל-כך, אבל במחצית השנייה קיבלנו רק 33 נק' אז ההגנה היתה יותר טובה. שינויים בקבוצה עושים כשחושבים שצריך, בגלל שאנחנו צריכים עוד גארד הוספנו את ג'נקינס. שלושת הגארדים משחקים טוב, אבל אנחנו צריכים עוד אחד ונשלב אותו לאט לאט. זה שמכבי מפסידים בגליל, אני הייתי במכבי כמה שנים והפסדנו גם הרבה לפני. קשה לשחק בדליל, אין קשר בין המשחקים, נקווה שיהיה מעניין."

מאמן רמת גן, אבנר יאור: "החבר'ה מאמ מאד רצו, והיו הרבה מהלכים מוכרחים שלנו, כך שזה משנה איך שיחקנו והאיך היה לא טוב גם בסיום וגם בהארכה, בטח מול ירושלים. חבל שזה היה ככה כי היינו קרובים. היינו צריכים להיות טיפה יותר רגועים. הבגנה היו לנו אנרגיות, אבל בהתקפה לא הצלחנו לנתב את זה למקום הנכון."

עירוני נהריה השיגה ניצחון חשוב מאד בקרב על המקום הרביעי, מול עירוני אשקלון האחרונה בטבלה.

מאמן נהריה, אריאל בית הלחמי: "אנחנו קבוצה חדשה ועשינו מה שצריך במחצית הראשונה. במחצית השנייה נכנסו לקצב וניצחנו וזה מה שחשוב. הסגל שלי היום רחב ואני שמח ששני השחקנים החדשים שהבאנו השתלבו יפה. אנחנו לא מתעסקים בציפיות, אנחנו בסך הכל צריכים לחזור לנצח ולא רק לשחק טוב. אנחנו לא מתעסקים במה עושות האחרות, אנחנו צריכים לבוא, לשחק ולקחת משחקים.

צילום: הלב הצהוב

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק