3 המלצות WINNER לברזילאית

המחזור ה-35 בליגה הברזילאית יפתח הלילה ואנו בחרנו להעניק לכם שלוש המלצות ווינר לשלושה משחקים שונים

יום חמישי 17 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 221 - אתלטיקו מיניירו - קוריטיבה - X (יחס 2.95)

א. מיניירו מדורגת במקום ה-15 בטבלה, רחוקה רק ארבע נק' מהקו האדום, ארבעה מחזורים לסיום העונה. במחזור האחרון היא הפסידה 2-1 בפיגויירנסה, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. קוריטיבה מדורגת במקום התשיעי בטבלה כשזו עם 51 נק', רחוקה 10 נק' מהמקום הראשון ו-14 נק' מהקו האדום. היא ניצחה בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה, 1-3 את מיניירו בבית, 0-2 בפאלמייראס ו- 0-2 את פלאמנגו החזקה בבית. 

חמישה מפגשים היו בין השתיים עד כה. קוריטיבה ניצחה בכל שלושת משחקי הבית שלה, מיניירו ניצחה בשני משחקי הבית שלה. היום המשחק יהיה מעט יותר צמוד לטעמנו. מיניירו חייבת נקודות, קוריטיבה בסך הכל בכושר טוב. אנחנו מהמרים כאן על תיקו.

משחק מס' 224 - סאנטוס - אתלטיקו גויאניינסה - 1 (יחס 1.40)

סאנטוס מדורגת במקום השמיני בטבלה, במרחק 10 נק' מהמקום הראשון וכשהקו האדום נמצא הרחק מתחתיה. היא בכושר מצויין אחרי ארבעה ניצחונות ותיקו, ותארח היום את גויאניינסה שמדורגת במקום ה-12 בטבלה, רחוקה רק 7 נק' מהקו האדום. גויאניינסה הפסידה בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה, ובמחזור האחרון איבדה את גילסון בכרטיס אדום. 

בסיבוב הקודם ניצחה גויאניינסה בבית 0-2, כשבעונה שעברה ניצחה סאנטוס בשני המפגשים, 1-2 בחוץ ו- 2-4 בבית. ההימור שלנו- סאנטוס תיקח את המשחק הזה. אנחנו מסמנים כאן 1.

משחק מס' 227 - פלמנגו - פיגוורנסה - 2 (יחס 3.75)

פלמנגו מדורגת במקום הרביעי בטבלה, כשהיא רחוקה חמש נק' מקורינתיאנס שבמקום הראשון. היא מגיעה למשחק בכושר רע אחרי ארבעה הפסדים בששת המשחקים האחרונים שלה. פיגוורנסה מדורגת במקום השישי בטבלה, במאזנה 55 נק' רק נקודה אחת מפלמנגו ושש נק' מהמקום הראשון. פיגוורנסה נמצאת בכושר מדהים. הקבוצה ניצחה בכל ששת המשחקים האחרונים שלה כשהיא ברצף של 15 משחקים ללא הפסד. 

בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו, ולדעתנו הפעם שווה לקחת פה סיכון. פלמנגו בכושר לא טוב, פיגוורנסה בכושר מצויין, אנחנו הולכים עם האורחת ועם היחס הגבוה.


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b