אסור לנו למעוד שוב

המלצת WINNER ליורוליג: פנאתינייקוס תתמודד הערב בגרמניה מול באמברג למשחק במסגרת המחזור ה-5. חרי שנחלה הפסד בכורה במשחק האחרון, אלופת אירופה לא רואה אפשרות אחרת מלבד ניצחון

יום חמישי 17 נובמבר 2011
שלמה חסיד
באמברג ברוס באסקטס תארח הערב (חמישי) את פנאתינייקוס למשחק במסגרת המחזור החמישי בבית ב' של היורוליג.

באמברג במאזן של ניצחון בודד ושלושה הפסדים עד כה, בעוד פנאתינייקוס עם שלושה ניצחונות והפסד. הגרמנים פשוט לא יכולים להרשות לעצמם הפסד נוסף, שמשמעותו כנראה תהיה הדחה לפני הטופ 16, אבל היות והם פוגשים את אלופת אירופה, זה כנראה בלתי נמנע.

היוונים שאפו להתבסס במקום הראשון בטבלה, אבל ההפסד שלהם בשבוע שעבר בבית לצסק"א כנראה יגנוז את התוכניות הללו. הפסד שלהם היום, בביקור בכורה בארנה הגרמנית, יקבע אותם במקום השלישי. 

ג'וליוס ג'נקינס, הטופ סקורר של הגרמנים, שב מחופשה בארה"בֹלרגל הולדת בתו וישתתף במשחק. קוסטס צרצריס, הגארד של פאו, נפצע מול צסק"א וייעדר כחודש ימים. גם סטרוס פרפגולו ייעדר אצל הירוקים.

לגרמנים פשוט אין תשובה לניק קלזס הכוכב של היונים, וגם לא לרכז החכם דיאמנטידיס. אלכס מאריץ', הסנטר של פאו, יבטיח שליטה מתחת לסלים מול מרכוס סלוטר בצד הגרמני.

ברייאן רוברטס מבאמברג אמר: "הולכת להיות לנו חוויה, לשחק מול אלופת אירופה. הם פייבוריטים כמעט בכל מגרש ביבשת, אבל אם ננצח אותם זה יתן לנו המון ביטחון עצמי".

אלכס מאריץ' מפאו אמר: "אחרי ההפסד הביתי לצסק"א, פשוט אסור לנו למעוד שוב. המאמן שלנו אוברדוביץ' הביא אותנו למוכנות מלאה לקראת המשחק ואני מאמין שננצח".

משחק מס' 198:  באמברג (8+) - פנאתינייקוס. ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b