המלצת WINNER ל- NFL

דנבר ברונקוס וניו יורק ג'טס ייפגשו הלילה למשחק במסגרת המחזור העשירי בליגת הפוטבול האמריקאית, ואנו מעניקים לכם המלצת ווינר להתמודדות

יום חמישי 17 נובמבר 2011
שלמה חסיד

דנבר ברונקוס וניו יורק ג'טס יתמודדו הלילה (בין חמישי לשישי) למשחק במסגרת המחזור העשירי בליגת הפוטבול האמריקאית. שתי הקבוצות במאזן זהה, של חמישה ניצחונות וארבעה הפסדים. 

הג'טס מגיעים למשחק אחרי הפסד לפטריוטס, שסיבך אותם מאוד בקרב על הכרטיס לפלייאוף. כעת הם מפגרים בשני משחקים אחרי ניו אינגלנד, שלה יש לוח משחקים נוח יותר עד לסיום.

דנבר אחרי שני ניצחונות רצופים. טים טיבואו, הקווטרבק של הקבוצה, פתר את הבעיות עם המאמן ג'ון פוקס, וחזר להפגין יצירתיות בבניית ההתקפות. בניצחון מול הצ'יפס, טיבואו הפך לקווטרבק הראשון מאז 1974 שייצר יותר ריצות מאשר מסירות מוצלחות לחבריו. וויליס מגי התאושש מפציעתו, יחזור לשחק ויהפוך לאופציית מסירה טובה לטיבואו במשחק.

ניו יורק טובה מול ריצות. את הבאפלו היא הורידה לפחות ממאה יארד במשחק, ואילו הפטריוטס עשו מולם רק 70 יארד - בשני המשחקים האחרונים שלהם. הג'טס ניצחה את הברונקוס ב-4 נקודות כאשר הם נפגשו בשנה שעברה. נראה כי גם הפעם זה יהיה משחק צמוד שבו ניו יורק תנצח. 

משחק מס' 237: דנבר ברונקוס (6+) - ניו יורק ג'טס. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9