דואיסבורג רוצה להתאושש

המלצת WINNER לבונדסליגה 2: כבכל שבוע, אנו מעניקים לכם המלצות על משחקי ליגת המשנה בגרמניה, ליגת הבונדסליגה 2. היום נתמקד במשחק בין דואיסבורג לבראונשווייג

יום שישי 18 נובמבר 2011
שלמה חסיד

דואיסבורג תארח הערב (שישי) את בראונשוויג למשחק במסגרת המחזור ה-15 בבונדסליגה ב'. המארחת מאיישת ערב המחזור את המקום ה-16 בטבלה כשבמאזנה 10 נקודות, בעוד יריבתה הערב מדורגת שישית עם 22 נק'.

דואיסבורג מגיעה למשחק אחרי תבוסה 3-0 שנחלה למינכן 1860 לפני הפגרה, כשלאחריה רשמה תיקו 2-2 מול אאכן. היו אלה שני המשחקים הראשונים של המאמן החדש של הקבוצה אוליבר רק, שעשה מספר שינויים בהרכב, והערב הוא רוצה להשיג את ניצחון הבכורה שלו.

הקבוצה ניצחה רק פעם אחת בתשעת המשחקים האחרונים, והיא זקוקה באופן נואש לנקודות. בראונשוויג, מנגד, ניצחה רק פעם אחת בששת משחקי החוץ האחרונים שלה, אבל היא טובה יותר מדואיסבורג ונראה כי היא תנצח במשחק.

אמיל ג'ולה ניצל את פגרת הנבחרת להתאוששות ויחזור לשחק בדואיסבורג. ברג'ן בז'אק עדיין פצוע. השוער מריאן פטקוביץ' ייעדר בבראונשוויג.

שתי הקבוצות נפגשו ביניהן 36 פעמים בעבר. דואיסבורג ניצחה ב-12 משחקים ובראונשוויג ב-10. שאר המשחקים הסתיימו בתיקו. בראונשוויג רשמה עד כה רק ניצחון אחד בדואיסבורג. 

משחק מס' 14: דואיסבורג - בראונשוויג. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b