נשתף פעולה עם חברת החקירות

מכבי ת"א הוציאה הודעה בה היא אומרת שתשתף פעולה עם חברת החקירות. הקבוצה התאמנה ללא שפונגין וייני. שטרית עבר טיפולי פיזיותרפיה. לוני הרציקוביץ' ייפגש עם אבי לוזון

יום שני 26 מרץ 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א הבהירה כי מתקיים שיתוף פעולה מלא עם חברת החקירות וכי לא הוחרמו כל מסמכים במסגרת החקירה ולחברת החקירות אין כל סמכות להחרים שום מסמך הנמצא ברשות המועדון.

חברת החקירות בהתאם לאישור שנתקבל מהבקרה זכאית לעיין ולקבל העתקי מסמכים הנדרשים לצרכי החקירה, ברצוננו להבהיר כי העתקי המסמכים בהם עיינה חברת החקירות  נמצאים ממילא ברשות הבקרה.

הבוקר (שני) המשיכה מכבי ת"א בהכנותיה למשחק הליגה מול מכבי חיפה ביום ראשון הקרוב.

למעט יובל שפונגין (נבחרת) הגיעו כלל שחקני הסגל מתקן האימונים. הקשר שירן ייני לא התאמן כלל גם היום וערך טיפולים בלבד.

המגן השמאלי הצעיר, אורי שטרית, ערך אף הוא טיפולי פיזיותרפיה, אחריהם יצא לריצה קלה ואימון אישי בהדרכת מאמן הכושר, איציק בן מלך.

במהלך האימון, אשר נערך במזג אוויר קייצי למדי, לאחר שלבי החימום ותרגילי הכושר תורגלו השחקנים במשחקוני מסירות והגבהות לרחבה כאשא לאחר מכן ערכו משחקונים עם הגבלת הנגיעות בכדור.

בסיום האימון ערכו השחקנים משחקון, בו בלט, כמו בשאר חלקי האימון החלוץ הסרבי מיליאן מרדקוביץ', אשר נראה חד וכבש מספר שערים נאים באימון.

לוני צפוי להיפגש עם לוזון

הבעלים של מכבי ת"א, לוני הרציקוביץ', ייפגש היום או מחר עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון.

שני הצדדים נתנו הסכמה עקרונית למהלך שהובילו מוני הראל, שטרן חלובה וחזי מגן.

השניים אמורים לסיים את הברוגז המתוקשר ביניהם ולהוביל אווירה חיובית ושיתוף פעולה בין מכבי ת"א להתאחדות לכדורגל.

הרציקוביץ' מיתן את דבריו ובכוונתו להציג ללוזון מספר יעדים לשינוי ולייעול במסדרונות ההתאחדות לכדורגל.

נראה שהפגישה המתוכננת בה ישתתפו גורמים בכירים נוספים, תסלול את חזרת מכבי ת"א להוות גורם משמעותי ומשתף פעולה בעשייה החדשה של ההתאחדות לכדורגל שמוביל לוזון.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק