מנצחת בסיום? לא לבנות על זה

המלצת WINNER לליגה הארגנטינאית: ניואלס אולד בויס סיימה בתיקו ב-6 מתוך 10 משחקיה האחרונים. טיגרה עשתה זאת 4 פעמים. אם ניקח בחשבון שכל קבוצה ניצחה פעם אחת בחודשיים האחרונים, אל תופתעו אם גם הערב נסמן X

יום שישי 18 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

אחרי 14 מחזורים בליגה הארגטינאית, ניצבת ניואלס אולד בויס מרוסאריו במקום ה-17 בליגה ואילו טיגרה במקום החמישי, מרחק 11 נקודות מבוקה ג'וניורס שמתקרבת בצעדי ענק להחזיר את תואר האליפות לבומבוניירה, מספר חודשים בלבד לאחר ירידתה של ריבר לליגת המשנה. 

ובחזרה למשחק הערב ברוסאריו: מאוריסינו ספרדוטי פצוע ולא ישחק בשורות ניואלס. בטיגרה יחזור רומאן מרטינז, ואילו מתיאס אסקובר בספק למשחק וייתכן שבסופו של דבר ייעדר.

ניצחון צפוי של טיגרה ישים אותם במאזן נקודות כפול משל ניואלס. לטיגרה שלושה הפסדים ולניואלס 4, אלא שלטיגרה חמישה ניצחונות ושישה תיקו ואילו לניואלס ניצחון אחד ושמונה תיקו. ההבדל הגדול בין שתי הקבוצות הוא בהתקפה. לטיגרה אין מבקיען בולט ששם 15 גולים בעונה, אבל יש להם הרבה שחקנים שמביקעים שניים-שלושה בעונה, וזה מספיק להם בשביל לתפוס מקום בצמרת.

ניואלס הפסידה 2-1 ליוניון במשחק הקודם, כששלושה משחקניה יצאו החוצה בכרטיס אדום. סה"כ נמצאת הקבוצה אחרי 10 משחקים ללא ניצחון. טיגרה אחרי ניצחון 2-1 על קולון והיא מועמדת ודאית לנצח פה, למרות שמגרשה של ניואלס הוא מהמגרשים הקשים יותר.

בשמונת המפגשים עד כה בין שתי הקבוצות ניואלס ניצחה 3, טיגרה 2 ושלושה משחקים נגמרו בתיקו. כמו מרבית משחקיה של ניואלס העונה, אנו מעריכים שגם המשחק הערב יסתיים ללא הכרעה.

משחק 51:  ניואלס אולד בויס - טיגרה. ההימור: X

צילום: האתר הרשמי של ניאולס אולד בויס

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b